Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Резервни филтри за Апарат за разладување

Photo
Video

Rovus Апаратот за разладување е идеален начин за да си обезбедите свежа средина, каде и да сте. Овој компактен апарат го лади воздухот околу вас, но, и го прочистува и навлажнува. Сега, одржувајте го во топ форма со овие резервни филтри.

Rovus Резервни филтри за Апарат за разладување
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Апаратот за разладување е идеален начин за да си обезбедите свежа средина, каде и да сте. Овој компактен апарат го лади воздухот околу вас, но, и го прочистува и навлажнува. Сега, одржувајте го во топ форма со овие резервни филтри.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одржувајте го вашиот Rovus Апарат за разладување чист

Новиот Rovus Апарат за разладување е паметно дизајниран со цел да ви обезбеди удобна свежина, заедно со ефект на прочистување и навлажнување. Сега, можете да го одржите вашиот апарат за разладување во топ форма со овие резервни филтри кои се лесни за местење. Изработени се од квалитетен сунѓерест материјал, чијашто главна улога е да ја испарува водата која го разладува воздухот кој поминува.

Филтер кој обезбедува освежувачки воздух

Rovus Апаратот за разладување работи со комбинација на вентилатор и испарување на вода, за да ви обезбеди свеж воздух каде и да ви треба. Но, со тек на време, нормално е филтерот да стане нечист од прашина и др. Кога ова ќе се случи, апаратот ќе работи со помала ефикасност.

Замената на филтерот е гарантирано решение

Најбрзиот и најлесниот начин да го одржите вашиот апарат во топ форма е редовно да го заменувате филтерот. Безбедни и лесни за местење, без употреба на апарати, овие филтри ќе го продолжат траењето на вашиот Rovus Апарат за разладување и вие ќе добиете одлична вредност за вашите пари.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star