Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Резервни филтри за Nano Правосмукалка со сад

Photo
Video
-30%

Новата Rovus Nano Правосмукалка со сад е достапно, компактно решение кое комбинира голема моќ на всмукување со ХЕША Х13 филтрација. Сега, можете да бидете сигурни дека вашата правосмукалка е во топ форма со овие два резервни филтри.

Резервни филтри за Nano Правосмукалка со сад

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Новата Rovus Nano Правосмукалка со сад е достапно, компактно решение кое комбинира голема моќ на всмукување со ХЕША Х13 филтрација. Сега, можете да бидете сигурни дека вашата правосмукалка е во топ форма со овие два резервни филтри.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Циклонско чистење со филтер за почист воздух

Rovus Nano Правосмукалката со сад за прашина ја носи циклонската технологија, без ќеси, во вашиот дом, по достапна цена и привлечен дизајн. Совршениот баланс на големина и моќност, оваа правосмукалка е лесна за користење низ домот, со практични карактеристики. Задржете ја нејзината максимална моќност со помош на овие два специјално дизајнирани заменски филтри.

Rovus Nano Canister Vac Filters

ХЕПА Х13 филтрација за 99,95% ефикасност при чистењето

Rovus Nano Правосмукалката со сад ги добива своите неверојатни перформанси од комбинацијата на моќен циклонски мотор со високоефикасен ХЕПА Х13 филтер. Овој професионален филтер нуди 99,95% ефикасност при чистењето бидејќи ги отстранува дури и најситните нано честички од воздухот, како и поленот, алергените и др. од воздухот.

Rovus Nano Canister Vac Filters

Додадена филтрација за 99,95% ефикасност при чистењето

Дополнителната чистота е овозможена од висококвалитетниот ХЕПА Х13 филтер во системот. Нуди 99,95% ефикасност при чистењето бидејќи ги отстранува и најситните нано честички од воздухот и го спречува секундарното загадување, како и ги отстранува полен, алергени и др. од воздухот.

Rovus Nano Canister Vac Filters

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star