Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Керамички апарат за затоплување

Photo
Video
-40%

Rovus Ceramic Heater обезбедува инстант топлина, во секое време и на секое место. Со моќниот апарат за загревање со моќност од 1000W до 1800W и прилагодлив термостат, можете да ја поставите температурата од 10 до 35°C и едноставно да го затоплите вашиот дом. Апаратот има безбедносни функции како што се заштита од превртување и прегревање, па вие сосема безбедно ќе можете да го користите.

Rovus Керамички апарат за затоплување

Редовна цена: 3.290,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Ceramic Heater обезбедува инстант топлина, во секое време и на секое место. Со моќниот апарат за загревање со моќност од 1000W до 1800W и прилагодлив термостат, можете да ја поставите температурата од 10 до 35°C и едноставно да го затоплите вашиот дом. Апаратот има безбедносни функции како што се заштита од превртување и прегревање, па вие сосема безбедно ќе можете да го користите.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Инстант и моќно загревање, во секое време и на секое место

Дали често се случува да ви застуди во текот на есенските или зимските месеци? Дали би сакале да ви биде топло без оглед на тоа каде сте и во кој период од денот?

Со Rovus керамичкот затоплувач добивате инстант топлина, без да чекате долго време. Понесете го со вас секаде каде што ќе ви биде потребен, без оглед дали станува збор за вашиот дом, гаража, канцеларија итн.

Rovus Ceramic Heater

Поголема моќност за поудобен дом

Rovus Ceramic Heater има робусен дизајн и моќен елемент за загревање со моќност од 1000W до 1800W, што ќе ви овозможи да ја загреете секоја просторија во вашиот дом без мака.

Апаратот има рачен термостат кој ви овозможува да ја подесите температурата од 10 до 35 °C.

Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater

Персонализирана топлина и удобност во секој миг

Rovus керамичкиот затоплувач ви овозможува да ја прилагодите топлината во просторијата согласно вашите потреби, со:

  • Две нивоа на топлина (топол и врел воздух)
  • Вентилатор (свеж воздух)
  • Тајмер кој може да се програмира до 12 часа и автоматски се исклучува
Rovus Ceramic Heater

Комплетно безбеден за употреба во близина на деца

Rovus затоплувачот е одличен за семејна употреба. Благодарение на безбедносните функции вие можете да бидете сигурни и кога имате мали деца или домашни миленици во домот. И воопшто не се грижете доколку заборавите да го исклучите кога ќе излезете од дома – апаратот има заштита од прегревање која автоматски ќе го исклучи.

Rovus Ceramic Heater

Куќиштето кое е ладно на допир ви овозможува да го допрете и додека работи.

Rovus Ceramic Heater

Заштитата од превртување автомтски го исклучува доколку случајно го бутнете.

Интегрираната рачка овозможува едноставен транспорт.

Најчесто ги загреваме оние простории во домот во кои поминуваме најмногу време. Па така, оние делови како што е подрумот и гаражата се студени и не можеме да поминуваме многу време во нив.

Овој керамички затоплувач е лесен и има интегрирана рачка со која многу едноставно можете да го пренесете во секој дел од домот, онаму каде ви е потребен.

Rovus Ceramic Heater
Технички карактеристики
Моќност 1000 W до 1800 W

Рецензии од купувачи 8 рецензии

4,85

7 рецензии

8 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Јована

www.topshop.com.mk

Исклучително вреден
Го користам веќе 3 години, изненадувачки го стоплува просторот за брзо време! Топла препорака!

Ubavka

www.topshop.com.mk

Recenzija
top proizvod, mal na izgled ama mnogu mokjen.

Vesna

www.topshop.com.mk

Odlicen
Odlicen aparat za zatopluvanje mal ama moken i na izgled preubav

sk

www.topshop.com.mk

Aparat za zatopluvanje
Aparatot za zatopluvanje e odlicen no

Toni

www.topshop.com.mk

Vrv
e ovoj vi e vrv! gi imav i prethodnite ama ovoj e epten dobar stvarno silno topli i ubav e mnogu

Погодок

www.topshop.com.mk

Евгенија
омилено апаратче ми стана, два дена го имам, не се одвоив од него, полн погодок

Ice

www.topshop.com.mk

Stabilno
jas probuvav da go butnam :D stvarno bilo stabilno a TOP si topli, moze

Деко

www.topshop.com.mk

Не е ич лошо
Практично е, убаво, воопшто не е лошо за таа цена се исплати

8 производ(и)