Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Резервни крпи за Флексибилен спреј џогер

Photo
Video
-13%

Rovus Флексибилниот спреј џогер има тенка микрофибер глава која се врти и рачка која се продолжува, за поголема моќ во чистењето на тешко достапните места. Сега, можете секогаш да бидете подговени за акција со резервните крпи за овој џогер. Се перат, повторно се користат и лесно се местат.

Rovus Резервни крпи за Флексибилен спреј џогер

Редовна цена: 390,00 ден.


Специјална цена: 340,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus Флексибилниот спреј џогер има тенка микрофибер глава која се врти и рачка која се продолжува, за поголема моќ во чистењето на тешко достапните места. Сега, можете секогаш да бидете подговени за акција со резервните крпи за овој џогер. Се перат, повторно се користат и лесно се местат.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Најдобриот џогер стана уште подобар

Го надградивме најпопуларниот џогер за чистење. Флексибилниот спреј џогер има поголема функционалност и ги комбинира ефектите на џогер и метла. Овој иновативен дизајн го прави чистењето на домот уште полесно, со нова глава и рачка со која ќе достигнете каде што останатите џогери не можат.

Три крпи завашиот џогер

Заштедете време и направете го чистењето побрзо со овој сет од три резервни крпи кои се специјално дизајнирани за овој џогер.

  • Две микрофибер крпи кои ја привлекуваат нечистотијата, брзо впиваат течности и ја собираат прашината, нечистотијата и ѓубрето со едноставно поминување на површината.
  • Една крпа која е одлична за влакна од миленици, брзо ги отстранува од подот, мебелот и другите површини, за почист дом со помалку иритации и алергени.

Извадете, исперете и користете ги повторно

Грижете се за вашиот дом и за средината со тоа што ќе ја извадите крпата, ќе ја исперете и повторно и повторно ќе ја користите, без потреба за скапи и штетни хемикалии..

Дополнителни информации

Set includes:

  • 2x ultrafine fiber cloths
  • 1x high-density fiber cloth
Rovus Flat&Flexible Mop Cloths

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star