Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка

Photo
Video

Резервни филтри за Rovus 360 Рачната правосмукалка ќе ви обезбедат едноставно чистење, без губење на моќноста на правосмукалката. Два ХЕПА филтри кои лесно се заменуваат и го скратуваат времето на чистење на правосмукалката. Филтрите ги задржуваат и најситните честички прашина и нечистотија и со тоа ви обезбедуцаат чист и здрав воздух во вашиот дом.

Rovus Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
430,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Резервни филтри за Rovus 360 Рачната правосмукалка ќе ви обезбедат едноставно чистење, без губење на моќноста на правосмукалката. Два ХЕПА филтри кои лесно се заменуваат и го скратуваат времето на чистење на правосмукалката. Филтрите ги задржуваат и најситните честички прашина и нечистотија и со тоа ви обезбедуцаат чист и здрав воздух во вашиот дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Овозможете ѝ на вашата правосмукалка да работи во совршена состојба

Rovus 360 Безжичната рачна правосмукалка е идеален систем за кога ви е потребна лесна, пренослива моќ на чистење, за да се справите со нечистотијата и нередот низ домот или надвор, во гаражата, автомобилот, канцеларијата дури и на кампување. Сепак, со тек на време, филтрите се запушуваат со прав и нечистотија, намалувајќи ја моќноста на самата правосмукалка и намалувајќи ја можноста истиот да ги задржи штетните честички од воздухот.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters

Специјално дизајнирани и лесни за монтирање

Сега можете брзо и лесно да го замените филтерот во вашата правосмукалка, благодарение на овој сет од два заменски филтри, специјално дизајнирани за да одговараат совршено. Филтерот може да си зароби честичките од водухот и да ви овозможи чист воздух. Филтерот лесно се вади и се става и може да се мие и да се користи повторно. Практичен додаток на вашата колекција Rovus 360 производи. Сетот вклучува 2 филтри.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters

Rovus 360 линија

Име на производ Вклучен полнач Вклучено батерија Производ
Rovus 360 - Безжичен апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
ДА ДА Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
Rovus 360 - Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac
Rovus 360 - Компресор за воздух
Rovus 360 - Air Compressor
НЕ НЕ Rovus 360 - Air Compressor
Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
Rovus 360 - Резервна батерија
Rovus 360 - Battery Pack
НЕ ДА Rovus 360 - Battery Pack
Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star