Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus 360 Резервна батерија

Photo
Video

Новата Rovus 360 линија ја користи истата батерија или основна единица за различни системи за чистење, обезбедувајќи флексибилност и вредност за парите. Батеријата е срцето на системот и може да се користи со Rovus 360 Безжичниот Апарат за миење под притисок, Рачната правосмукалка и Компресорот за воздух, сите достапни посебно. Оваа резервна батерија ќе ви овозможи никогаш да не останете со празна батерија, каде и да сте.

Rovus 360 Резервна батерија
2.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Новата Rovus 360 линија ја користи истата батерија или основна единица за различни системи за чистење, обезбедувајќи флексибилност и вредност за парите. Батеријата е срцето на системот и може да се користи со Rovus 360 Безжичниот Апарат за миење под притисок, Рачната правосмукалка и Компресорот за воздух, сите достапни посебно. Оваа резервна батерија ќе ви овозможи никогаш да не останете со празна батерија, каде и да сте.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Срцето на Rovus 360 линијата

Rovus 360 линијата безжични алатки муди поголема моќ за чистење во вашите раце, со систем кој ја користи истата батерија или основна единица. Едноставно заменете ги додатоците, кои се продаваат посебно и уживајте во ефикасните батерии. Сетот вклучува 1 батерија која може да се приклучи на Безжичниот Апарат за миење, Рачната правосмукалка или Компресорот за воздух, каде и да ви е потребно, надвор или внатре во домот.

Rovus 360 - Battery Pack

Повеќе моќ кога и да ви е потребна

Оваа специјално дизајнирана, лесна за монтирање, резервна литиумска батерија од 18V и 2000 mAh, која брзо се полни, до 90 минути. Сѐ во едно, Rovus 360 линијата ќе ви овозможи секогаш да имате доволно струја за да ја завршите работата, дури и кога работите надвор од дома и немате пристап до електрична енергија. Само заменете ја батеријата и моментално добивате дополнително време за работа, без разлика дали го користите Безжичниот апарат за миење под притисок, Компресорот за воздух или Рачната правосмукалка.

Rovus 360 - Battery Pack

Rovus 360 линија

Име на производ Вклучен полнач Вклучено батерија Производ
Rovus 360 - Безжичен апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
ДА ДА Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
Rovus 360 - Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac
Rovus 360 - Компресор за воздух
Rovus 360 - Air Compressor
НЕ НЕ Rovus 360 - Air Compressor
Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
Rovus 360 - Резервна батерија
Rovus 360 - Battery Pack
НЕ ДА Rovus 360 - Battery Pack
Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star