Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Дормео пешкир за бања 30 x 50 см.

Photo
Video
-35%

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Димензија 30 x 50 см. Може да се перат на 40°C.

Dormeo Дормео пешкир за бања 30 x 50 см.

Редовна цена: 390,00 ден.


Специјална цена: 254,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Димензија 30 x 50 см. Може да се перат на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ова ќе биде вашиот омилен сет пешкири!

Дали вашите пешкири се стари и груби? Дали вашата коса не може да се исуши со старите пешкири? Заменете ги со нови Дормео пешкири за меко, луксузно чувство и овозможете минималистичка елеганција што ќе ја обожавате вие ​​и вашето семејство. Пешкирите можат да се перат на 40°C

Dormeo Towel

100% Памук за најдобар квалитет

Сите сакаме да се опуштиме со топол туш или бања по напорниот ден. Сега, можете да бидете сигурни дека оваа удобност ќе се продолжи и ќе трае подолго со овие меки пешкири со влакна изработени од 100% целосно природен памук. Имајте совршен крај на вечерната рутина и почастете се со едноставна луксузност во која ќе уживате секој ден.

Меки, цврсти и впивливи

Секој пешкир е изработен од 100% целосно природен памук за долготрајна удобност, издржливост и впивливост. Меките влакна на овој природно хипоалерген материјал нуди луксузно чувство на кожата и ја впиваат водата за да можете брзо да се исушите, без триење и иритации.

Dormeo Towel

Достапни во 8 бои:

 • Бела
 • Зелена
 • Сива
 • Кафеава / беж
 • Жолта
 • Сина
 • Светло сина
 • Темно сина

Дормео пешкир за бања - димензија 30 x 50 см.

Dormeo Towel
Технички карактеристики
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star