Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Нови GO! Куфери на расклопување

Photo
Video
Ново

Dormeo GO! Нови куфери кои се расклопуваат, совршено комбинирајќи стил, практичност и издржливост. Нивниот иновативен дизајн овозмужува лесно склопување, додека високо квалитетните материјали од кои се изработени, обезбедуваат долготрајна употреба. Едноставно, тие се идеални за секое патување!

Dormeo Нови GO! Куфери на расклопување
Од 6.690,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo GO! Нови куфери кои се расклопуваат, совршено комбинирајќи стил, практичност и издржливост. Нивниот иновативен дизајн овозмужува лесно склопување, додека високо квалитетните материјали од кои се изработени, обезбедуваат долготрајна употреба. Едноставно, тие се идеални за секое патување!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нови Dormeo GO! Куфери на расклопување

Нови куфери кои се расклопуваат, совршено комбинирајќи стил, практичност и издржливост.

Нивниот иновативен дизајн овозмужува лесно склопување, додека високо квалитетните материјали од кои се изработени, обезбедуваат долготрајна употреба.

Dormeo GO! Куфер на расклопувување

Лесни и едноставни за користење

Благодарение на телескопската рачка и тркалцата кои ротираат за 360 степени, употребата на овие куфери е многу лесна и едноставна.

Сигурносното заклучување овозможува максимална безбедност, а многубројните достапни бои додаваат луксуз и персонализација според Вашиот карактер. Едноставно, тие се идеални за секое патување!

DDormeo GO! Куфер на расклопувување

Достапни во 2 димензии и 8 модерни бои

црна, темно сина, светло сина, тиркизна, кафеава, сива, розева и нежно розева(пудра)

Dormeo GO! Куфер на расклопувување

Склоплив - не зафаќа голем простор

Штеди простор: Идеален за мали простори за живеење или компактни простори за складирање, склопувачкиот дизајн помага да се искористи просторот максимално.

Прилагодлива големина: Неговата можност за склопување овозможува прилагодување на големината, задоволувајќи ги сите потреби, што го прави корисен за различни потреби за патување.​

Превоз: Поради неговата можност за склопување, тој е лесен за транспорт и овозможува преместување на куферот од едно место на друго, без разлика дали е празен или натоварен со багаж.

Dormeo GO! Куфер на расклопувување

Достапен во 2 големини

Dormeo Go Foldable куферите се достапни во две големини и 8 бои.

S големина:56 x 40 x 23 см., тежина 4,16 кг./p>

M големина:66 x 46.5 x 26 см., тежина 4,9 кг.

Достапни бои: црна, сина, тиркизна, гурхали, кафеава, сива, розова, светло розова

Dormeo GO! Куфер на расклопувување
Дополнителни информации

Достапни во 2 димензии и 8 модерни бои

Димензии:

  • S големина: 56 x 40 x 23 см., тежина 4,16 кг.
  • M големина: 66 x 46.5 x 26 см., тежина 4,9 кг.

Достапно бои:

  • црна, темно сина, светло сина, тиркизна, кафеава, сива, розева и нежно розева(пудра)
Технички карактеристики
Димензија S големина: 56 x 40 x 23 см., M големина: 66 x 46.5 x 26 см.
Дополнителни информации Достапни бои: црна, темно сина, светло сина, тиркизна, кафеава, сива, розева и нежно розева(пудра)
Дополнителни карактеристики телескопска рачка, тркалца кои ротираат 360 степени
Тежина S големина: 4,16 кг. M големина: 4,9 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star