Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano Сет чаши за виски Lumina 370 мл. (6 пар.)

Photo
Video
-50%

Делимано го збогатува широкиот асортиман на кујнски производи со сетот стаклeни чаши Lumina. Сетот Lumina вклучува 6 чаши за виски со капацитет од 370 мл. Минималистички, но елегантен дизајн, кој се карактеризира со класична форма, изработен од висококвалитетно стакло кое е отпорно на гребење. Стаклените чаши Lumina се изработени во Словачка.

Delimano Сет чаши за виски Lumina 370 мл. (6 пар.)

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Делимано го збогатува широкиот асортиман на кујнски производи со сетот стаклeни чаши Lumina. Сетот Lumina вклучува 6 чаши за виски со капацитет од 370 мл. Минималистички, но елегантен дизајн, кој се карактеризира со класична форма, изработен од висококвалитетно стакло кое е отпорно на гребење. Стаклените чаши Lumina се изработени во Словачка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сет чаши за виски Lumina

Сетот чаши Lumina вклучува 6 чаши за виски со капацитет од 370 мл. секоја. Минималистички, со елегантен дизајн, кој се карактеризира со класична форма и цврста основа изработена од висококвалитетно кристално стакло отпорно на гребење.

100% висококвалитетно и провидно стакло. Специјалната формула и технологијата за фузија, го прават овој производ уникатен на пазарот. Стаклениот материјал што се користи не содржи бариум, антимон или олово.

Овој сет стаклени чаши е совршен за сервирање на виски. Овие чаши внесуваат модерен и елегантен стил на секојдневните оброци или пак на празничните трпези.

Сет чаши за виски

Дополнителни информации

  • Може да се користат за виски
  • Може да се користат за домашна употреба или пак во ресторани, кафетерии, барови...
  • Отпорни на гребаници
  • Можат да се перат во машина за перење садови
  • Долготраен сјај
  • Доаѓа во практично пакување, погодно за подарок
Сет чаши за виски

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ