Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano JOY Рачен миксер

Photo
Video
-32%

Едноставен рачен миксер, со елегантен изглед и практичност со кој ќе ги задоволите сите кулинарски потреби со матење. Практичен и компактен, со мотор кој има јачина од 120W и дури 5 брзини. Во сетот добивате и две маталки од не'рѓосувачки челик кои лесно се прицврстуваат, а воедно можат и да се мијат во машина за садови.

Delimano JOY Рачен миксер

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Едноставен рачен миксер, со елегантен изглед и практичност со кој ќе ги задоволите сите кулинарски потреби со матење. Практичен и компактен, со мотор кој има јачина од 120W и дури 5 брзини. Во сетот добивате и две маталки од не'рѓосувачки челик кои лесно се прицврстуваат, а воедно можат и да се мијат во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Извонреден асистент во Вашата кујна

Изматете јајца или тесто за торта до перфекција со Delimano Joy Рачниот миксер. Тој е мал и компактен, но доволно моќен за со него да ги изматите сите состојки. Со неговата моќност од 120W, секогаш е подготвен за лесно матење јајца, теста за колачи, тесто за палачинки, кремови и уште многу повеќе...

5 различни брзини

Без разлика што матите, на горниот дел од рачката се наоѓа копче со кое можете да ја регулирате брзината, од најбрзо до најспоро матење, во зависност од тоа каква сакате да биде смесата која ја подготвувате.

Лесно вадење на маталките

Нема повеќе потреба од тропкање и чистење на матачките, тие лесно се вадат со едно едноставно притискање на копчето за да може лесно да ги извадите и исчистите. Можете да ги измиете на рака или пак може да ги ставите во машина за миење садови. Копчето за отстранување има и безбедносен систем кој не дозволува да го притиснете и да ги отстраните маталките, додека миксерот е во функција.

Компактен и едноставен

Delimano JOY Рачниот миксер е компактен, лесен и може да го складирате во било кое катче од Вашата кујна. Разиграниот дизајн со црвена и бела боја, го прави овој миксер различен од останатите.

Технички карактеристики:

 • 2 маталки од не'рѓосувачки челик
 • 5 брзини
 • Напон: 220V-240V
 • Моќност: 120W
Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • 2 маталки од не'рѓосувачки челик
 • 5 брзини
 • Напон: 220V-240V
 • Моќност: 120W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star