Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Delimano Joy Рачен блендер

Photo
Video

Joy рачниот блендер е брз и едноставен за употреба. Тој е идеален за блендирање, мешање, матење и подготовка на пире. Сечилата се од не’рѓосувачки челик. Моќност: 200W.

Delimano Joy Рачен блендер
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Joy рачниот блендер е брз и едноставен за употреба. Тој е идеален за блендирање, мешање, матење и подготовка на пире. Сечилата се од не’рѓосувачки челик. Моќност: 200W.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Блендирајте, сечкајте, мелете или пасирајте со овој неверојатно компактен и ефикасен блендер.

Јачината на моторот е 200W со една фиксирана брзина и неколку варијабилни брзини. Delimano JOY рачниот блендер е едноставен за користење затоа што можете едноставно да го вметнете делот со сечилото во садот во кој се ставени состојките.

Садот за блендирање има соодветна мерна скала. Копчето ON/OFF е меко на допир.

Предности:

 • Додатокот за блендирање е од не’рѓосувачки челик и се вади за едноставно чистење
 • Прилагодливи брзини
 • ON/OFF копче меко на допир
Дополнителни информации

Техничкки карактеристики:

 • 2 опции за брзини: 1 фиксна брзина + варијабилна брзина
 • Напон: 220-240V
 • Моќност: 200W
 • Сечило од не'рѓосувачки челик
Технички карактеристики
Дополнителни информации 220-240V, 200W
Материјал не‘рѓосувачки челик
Тежина 0,46 kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.