Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano Joy Електрична мелница за сол и бибер

Photo
Video
-23%

Joy електричната мелница за сол или бибер е елегантна и соодветна за послужување на свежо мелен бибер или сол. Таа е направена од не’рѓосувачки челик со керамичка мелница за да се одбегне корозија од солта. Со неа можете да мелете ситно или крупно. Резервоарчето е доволно големо и на долниот дел има светилка. Работи на 6 x 9V AAA батерии.

Delimano Joy Електрична мелница за сол и бибер

Редовна цена: 1.280,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Joy електричната мелница за сол или бибер е елегантна и соодветна за послужување на свежо мелен бибер или сол. Таа е направена од не’рѓосувачки челик со керамичка мелница за да се одбегне корозија од солта. Со неа можете да мелете ситно или крупно. Резервоарчето е доволно големо и на долниот дел има светилка. Работи на 6 x 9V AAA батерии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставен начин на зачинување

Delimano Joy електричната мелница за сол и бибер работи на 6 9V AAA батерии. Таа е незаменлив додаток во секоја кујна.

  • Delimano Joy Electrical Salt Or Pepper Mill

    Крупно или ситно мелени зачини

  • Delimano Joy Electrical Salt Or Pepper Mill

    Едноставна за употреба - со притискање на само едно копче

Технички карактеристики
Димензија 21.5 x 6.5 cm
Дополнителни информации Батерии: 6 x 1.5V AAA (9V) (не се вклучени)
Материјал АБС, акрил, не‘рѓосувачки челик
Тежина 310 g

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star