Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano Joy Кујнски сечко Про

Photo
Video
-50%

Мал, но, моќен, овој кујнски сечко е компактен процесор на храна кој ќе ги совлада сите секојдневни задачи, без да имате потреба за користите поголеми алатки во кујната. Има моќност од 200W, со единечно и двојно сечило и додаток за матење ќе ви заштеди многу време при подготовка на храна во кујната. Со 360мл капацитет за сечкање и 600мл вкупен капацитет.

Delimano Joy Кујнски сечко Про

Редовна цена: 2.390,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Мал, но, моќен, овој кујнски сечко е компактен процесор на храна кој ќе ги совлада сите секојдневни задачи, без да имате потреба за користите поголеми алатки во кујната. Има моќност од 200W, со единечно и двојно сечило и додаток за матење ќе ви заштеди многу време при подготовка на храна во кујната. Со 360мл капацитет за сечкање и 600мл вкупен капацитет.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Забрзајте ја подготовката на храна со овој практичен и моќен сечко

Олеснете си го сечкањето без да треба да правите компромис на работниот простор во кујната, благодарение на овој компактен, електричен Delimano Joy Кујнски сечко Про. Можеби е мал, но има моќнот брзо да исечка лук, кромид, билки и јатки - сите состојки кои не би сакале да ги допирате. Има моќност од 200W и сечило од не'рѓосувачки челик за да може да исечка овошје, зеленчук, билки, јатки и дури потврди состојки, со леснотија.

Delimano Joy Chopper Pro

Ракување со една рака и 3 додатоци

Доволно компактен за да го задржите на работната маса во кујната (бидејќи ќе го користите често), едноставно се ракува со едно копче - само притиснете го. Има избор од 3 додатоци - може да ги користите различните сечила за подобри резултати и во зависност од вашите потреби:

 • единечно (2 ножеви) сечило со форма на буквата S, од не'рѓосувачки челик,
 • двојно (4 ножеви) сечило со форма на буквата S, од не'рѓосувачки челик,
 • додаток за матење и мешање
 • Delimano Joy Chopper Pro

  Ракување со една рака

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Додаток за матење

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Двојно сечило (со 4 ножеви)

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Единечно сечило (2 ножеви)

Практичен апарат кој ќе одговори на сите ваши потреби

Сечкото има 360мл капацитет за сечкање и 600мл вкупен капацитет, совршен за секоја кујна. Навистина е повеќенаменски и може да се користи за многу задачи во кујната: за сечкање јатки, кромид, лук. Користете го за подготовка на гвакамоле, салса, сосови или свежо исечкани билки за декорација - можностите се неограничени.

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Сечка

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Мати

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Дроби

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Пасира

Висококвалитетни материјали, безбедни за во машина за садови

Delimano Joy Кујнскиот сечко Про е изработен од квалитетни материјали - садот е изработен од пластика која не содржи BPA, сечилата се изработени од остри ножеви од не'рѓосувачки челик. Садот и додатоците се безбедни за миење во машина за садови.

Сечкото нуди цврста и стабилна работа, додека компактниот дизајн со големо копче за вклучување, совршено ќе се вклопат во вашата рака. Апаратот е мал и лесен за складирање и совршено ќе се вклопи во секоја фиока во вашаа кујна.

Delimano Joy Chopper Pro
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики Напон: 220V - 240V; Фреквенција: 50Hz/60Hz; Моќност: 200W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star