Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano Elegant Сет од 24 тањири

Photo
Video

Додадете елеганција на трпезата со сетот тањири од Делимано. Секој тањир има совршен дизајн за посебни прилики и секојдневни потреби. Совршена големина за секој оброк, од супи до десерти, елегантниот сет за јадење ја надополнува сечија кујна. Сетот има 24 парчиња: 6 плитки тањири, 6 тањири за супа, 6 тањири за десерт, 6 големи плитки тањири.

Delimano Elegant Сет од 24 тањири
5.990,00 ден.
4.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Додадете елеганција на трпезата со сетот тањири од Делимано. Секој тањир има совршен дизајн за посебни прилики и секојдневни потреби. Совршена големина за секој оброк, од супи до десерти, елегантниот сет за јадење ја надополнува сечија кујна. Сетот има 24 парчиња: 6 плитки тањири, 6 тањири за супа, 6 тањири за десерт, 6 големи плитки тањири.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Издржлив материјал кој трае со години

Изработени од висококвалитетен порцелан, овие тањири се едноставно неверојатни. Отпорни се на гребење и кршење, а со тоа обезбедуваат да бидат долготрајни со години. Секое парче тањир е внимателно изработено, безбедно за во микробранова печка, во замрзнувач и во машина за миење садови, нудејќи лесно користење и чистење без напор.

Elegant Сет од 24 тањири

Елеганција и стил

Боите се внимателно избрани за да додадат динамика на трпезата. Привлечни и многу елегантни, нивниот дизајн ги прави да одговараат за секоја модерна колекција на прибор за јадење.. Инвестирајте во стил и квалитет кој трае со години. Направете го секој оброк спомен со овој импресивен сет, кој мора да го има во секоја колекција за домашен декор!

Elegant Сет од 24 тањири

Технички карактеристики

 • 6 плитки тањири
 • 6 тањири за супа
 • 6 тањири за десерт
 • 6 големи плитки тањири
Elegant Сет од 24 тањири
Дополнителни информации

Технички карактеристики

 • 6 плитки тањири
 • 6 тањири за супа
 • 6 тањири за десерт
 • 6 големи плитки тањири

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star