Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano Dolcevita Кујнски блендер

Photo
Video
-46%
Направете ја вашата исxрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на Dolcevita Кујнскиот блендер, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.
Delimano Dolcevita Кујнски блендер

Редовна цена: 5.490,00 ден.


Специјална цена: 2.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо
Направете ја вашата исxрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на Dolcevita Кујнскиот блендер, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Богатство од витамини со само еден апарат

Направете ја вашата исxрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на Dolcevita Кујнскиот блендер, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.

Dolcevita Кујнски блендер

Многу дополнителни функции

Функцијата за дробење мраз е исклучително корисна, така што може да ја користите за спремање коктели со вашите пријатели. Овој стилски кујнски блендер има моќен мотор, функција со две брзини и една пулсирачка брзина.

Има нелизгачка подлога која спречува излизгување на блендерот, а со тоа и спречува појава на бучава додека работи.

Dolcevita Кујнски блендер

Технички карактеристики и предности:

 • Материјал: пластика, стакло
 • 2 брзини со пулсирање
 • дополнителна турбо функција
 • Моќност: 600 W
 • Напон; AC 220-240V~50/60Hz
 • 1,5 л. стаклен бокал
 • Боја: црна
 • Нелизгачка подлога
 • 4 сечила од не'рѓосувачки челик
 • Опција за дробење мраз
 • Модерен и стилски
 • Елегантен дизајн
Dolcevita Кујнски блендер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star