Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Top Shop Клуб 5* Ексклузивно членство

Photo
Video
Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб 5* Ексклузивен член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови!
*Во насока на зачувување на околината и намалување на отпадот, нашите картички од печатена форма, преминаа во дигитална. Со купување на Клуб картичка, добивате партнер број со кој се идентификувате.
Top Shop Клуб 5* Ексклузивно членство
2.590,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо
Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб 5* Ексклузивен член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови!
Дознајте повеќе
Детали за производот

ПОДАРОК Rovus Апарат за дезинфекција

Специјална понуда. Со секое Клуб 5* Ексклузивно членство, добивате ПОДАРОК Rovus Апарат за дезинфекција во вредност од 2.490 ден.

*Во насока на зачувување на околината и намалување на отпадот, нашите картички од печатена форма, преминаа во дигитална.

Со купување на Клуб картичка, добивате Партнер број кој нашите вработени го идектификуваат преку вашето име, презиме и телефонски број.

Станете Клуб 5* член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови!

Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб5* член и искористете ги сите овие привилегии.

Голем број на производи достапни само за Вас

Клуб5* е посебна програма од нашите брендови Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus и Wellneo. Само со Клуб5*, секогаш ќе имате пристап до нашите најатрактивни попусти, изненадувања и понуди со вредни подароци.

Искористете ги сите предности веднаш!

Клуб5* е програма со која ќе ги почувствувате привилегиите уште веднаш по Вашата прва нарачка.

  • Подарок за роденден - за вашиот ден да биде посебен
  • Вреден Дормео ПОДАРОК - Се секој купен душек, добивате вреден ПОДАРОК од Дормео.
  • Вреден Делимано ПОДАРОК - Со секој купен сет од Делимано, добивате вреден Делимано подарок.
  • Клуб брошура - со попусти и понуди на наши производи
  • Попусти од наши партнери - Специјални понуди подготвени заедно со нашите партнери
  • Вредносни ваучери - Ваучери во вредност од 2x300 ден. и 2x600 ден. (важност 4 недели)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star