Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - Жешко е, затоа нашите цени се топат!

Жешко е, затоа нашите цени се топат!

-75%
 
 
[banner_timer]
 

Rovus Фен на склопување

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-79%

Rovus Фенот за патување има рачка која се склопува и со тоа го прави овој фен идеален за патување или за мали домови. Лесен е, компактен но со моќност од 1200 W.  Има 2 брзини на дување и е удобен за држење и лесен за користење. Вклучува и кука за закачување и торбичка за носење.

Rovus Фен на склопување

Редовна цена: 1.380,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Фенот за патување има рачка која се склопува и со тоа го прави овој фен идеален за патување или за мали домови. Лесен е, компактен но со моќност од 1200 W.  Има 2 брзини на дување и е удобен за држење и лесен за користење. Вклучува и кука за закачување и торбичка за носење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мал, практичен, ефикасен

Дали ви е потребен фен кој е брз, ефикасен и лесен за употреба? Ако барате моќен апарат кој ќе направи да изгледате одлично во секое време, секаде, го најдовте - Rovus Фен за патување.

Совршен за на одмор или бизнис патување

Овој фен е вистинската алатка која треба да ја понесете на вашето викенд патување, бизнис патување, на одмор или пак да го имате во удобноста на домот. Компактен е, се склопува, лесен е и совршено одговара на вашата рака.

Моќен но лесен

Овој фен е брз, ефикасен и со високи перформанси - има моќност од 1200 W за правилно да ја заврши работата. Во исто време, мал е и има рачка која се склопува, па лесно ќе го ставите во куфер или во фиока во бањата.

Лесен и удобен за користење

Благодарение на материјалот, овој фен е удобен за држење во рака и лесен за користење. Можете да изберете помеѓу двете брзини за совршено да ја исушите вашата кратка или долга коса. Совршен фен за секого.

Изгледајте неверојатно со Rovus

Rovus Фенот за патувања има моќност како и класичен фен, но тој е лесен и компактен. Идеален е за во малу куфери, дури и за рачен багаж во нискобуџетни летови. Има кука за закачување како и торбичка за патување со која ќе бидете подготвени да го понесете секогаш со вас!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.