Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Storm Vac V3 - Правосмукалка

Photo
Video
ПОДАРОК

Rovus Storm Vac Правосмукалката го олеснувa чистењето на нередот низ домот. 3во1 правосмукалката која може да се користи како вертикална, рачна или полу-рачна, за отстранување на нечистотии, прашина и ѓубре од секоја површина. ХЕПА филтерот, кој се мие, спречува враќање на микрочестичките во воздухот и со тоа ги намалува иритациите и алергиите. Дизајнот без ќеса штеди време и пари.

Специјална понуда! Одберете ја Rovus Storm Vac Правосмукалката со ПОПУСТ и ќе добиете ПОДАРОК Rovus Spray Mop Џогер!
Rovus Storm Vac V3 - Правосмукалка

Редовна цена: 6.580,00 ден.


Специјална цена: 3.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Storm Vac Правосмукалката го олеснувa чистењето на нередот низ домот. 3во1 правосмукалката која може да се користи како вертикална, рачна или полу-рачна, за отстранување на нечистотии, прашина и ѓубре од секоја површина. ХЕПА филтерот, кој се мие, спречува враќање на микрочестичките во воздухот и со тоа ги намалува иритациите и алергиите. Дизајнот без ќеса штеди време и пари.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Паметен и лесен начин на чистење

Дали вашата правосмукалка е тешка и мачна за преместување? Дали со неа тешко се чистат дебелите теписи, аглите или просторот под мебелот? Тогаш, време е да ја погледнете новата Rovus Storm Vac Правосмукалка- лесно, повеќенаменско и моќно решение за чистење на домот, во компактно и стилско пакување.

Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3

  3во1 дизајн

 • Rovus Storm Vac V3

  ХЕПА филтер

 • Rovus Storm Vac V3

  Дизајн без ќеси

 • Rovus Storm Vac V3

  5м кабел

3-во-1 дизајн за да исчистите секаде во домот

Rovus Storm Vac Правосмукалката е паметно дизајнирана з да ви обезбеди повеќенаменска правосмукалка за најдобра цена. Додатоците кои лесно се местат прават оваа правосмукалката брзо и лесно да се претвори од вертикална во рачна. Заедно со класичната папуча, со низок профил за да ја собере под мебелот и додатокот за тесни отвори, лесно ќе ги исчистите тешко достапните места во домот каде што се собираат трошки, прашина, влакна од миленици и др. Со кабел од 5м, ќе можете да чистите без да треба често да го преместувате кабелот од еден во друг штекер.

Rovus Storm Vac V3

ХЕПА филтер за почист воздух

Воздухот која секоја правосмукалка го всмукува мора да излезе пак надвор, а тука, постарите машини често создаваат проблем бидејќи ги враќаат микрочестичките прашина назад во воздухот, предизвикувајќи алергии и иритации. Rovus Storm Vac Правосмукалката едноставно ги заробува прашинските грини, спорите на мувла, прашината од милениците и друго, со помош на ХЕПА филтерот, активно намалувајќи го загадувањето на воздухот во домот. А кога филтерот ќе се извалка, можете да го изадите, исперете и повторно да го користите.

Rovus Storm Vac V3

Лесна за одржување, без ќеси

Не е само филтерот тој што ја прави правосмукалката лесна за одржување, туку овој дизајн без ќеси, кој ви штеди време и пари бидејќи повеќе нема да купувате ќеси. Проѕирниот сад за прашина од 700мл ви овозможува да видите кога треба да се испразни, па така, ќе овозможите вашата правосмукалка секогаш да работи со полна сила. Садот се празни со притискање на едно копче.

Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
Дополнителни информации

Дополнителни информации:

 • Моќност: 600 W,
 • Волтажа: 220 – 240 V AC,
 • Фреквенција: 50-60 Hz,
 • Капацитет на садот за отпад: 700 мл.
 • Моќ на всмукување: 15 kPa
 • Хепа филтер
 • Должина на кабел: 5м.
Технички карактеристики
Дополнителни информации Моќност: 600 W,
Волтажа: 220 – 240 V AC,
Фреквенција: 50-60 Hz,
Капацитет на садот за отпад: 700 мл.
Моќ на всмукување: 15 kPa
Хепа филтер
Должина на кабел: 5м.

Рецензии од купувачи 4 рецензии

4,75

4 рецензии

4 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Marija

www.topshop.com.mk

Sredno dobar
Dobra e no ima nedostatok od cetka za cistenje tepisi toa e edinstvena maana

Јасна

www.topshop.com.mk

Одличен!
Одличен производ за секојдневна употреба и добра моќност!

Julija

www.topshop.com.mk

Odlicen
Super e proizvodot epten sme zadovolni, prakticen i lesen za odrzuvanje i upotreba. Sekojdnevno go koristime.

Mirce

www.topshop.com.mk

Rovus Storm Vac
TРИ РАБОТИ ВО ЕДНО ТОА СЕ НАЈДОБРИТЕ ROVUS STROM VAC ПРАВОСМУКАЛКИ.

4 производ(и)