Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

NutriBullet

Nutribullet е екстрактор на хранливи состојки кој со својот единствен систем за екстракција на храната, ги разградува продуктите до микро ниво и ги ослободува сите хранливи материи кои ги содржат.

Кој Nutribullet е најдобар за мене?
 • Nutribullet на Instagram

  Инспирирајте се од вкусните рецепти на нашите корисници и нивните преубави фотографии.

  Повеќе 
 • Nutribullet на Facebook

  Лајкнете ја нашата страница и бидете во тек со сите новости поврзани со Nutribullet..

  Повеќе 
 • Видео рецепти со Nutribullet

  Откријте многу вкусни рецепти и споделите ги вашите омилени рецепти на smuti.mk

  Повеќе 
 • Оригинален Nutribullet или копија

  На пазарот можете да сретнете многу слични производи и копии, а овде можете да дознаете по што да ги разликувате.

  Повеќе 

Кој Nutribullet е најдобар за мене?

Секој корисник и секое семејство има различни потреби. Ние имаме неколку видови на Нутрибулет со различни додатоци. Овде, можете лесно да ги споредите различните верзии и сè што е вклучено во комплетот, пред да изберете. Што и да одберете, секогаш можете да си докупите дополнителни чашки или сечила..

Име на производот
Соодветно за
Моќност на мотор
Број на вртежи во минута
Боја на основата
Вкрстено сечило
Рамно сечило
Висока чаша (0,9л)
Висока чаша (0,7л)
Мала чаша (0,5л)
Мала чаша со рачка (0,5л)
Капаче за пиење
Обичен капак
Додаток со дршка
Џебен нутриционист
Упатство за употреба
Специјална понуда
Оригинално, најпродавано издание со сите додатоци
600 W
20.000 RPM
сива
 
 
Моќна основа за напредни корисници
900 W
25.000 RPM
бакарна
 
 
 
Неодолива понуда во виолетова боја - достапен само на нашата веб страна!
600 W
20.000 RPM
виолетова
 
 
 
 
 
 
 
единствени 2.3 коњска сили (1700W моќност), NutriBullet Rx е најмоќниот NutriBullet досега. Со специјални додатоци кои го прават единствен на пазарот!
1700 W
30.000 RPM
Black