Кошничка за купување

Во моментов е празна!

tooltip after the triger
За информации или помош при нарачување јавете се на: 02/3094-550
topshop

За информации или помош при нарачување јавете се на:

02/3094-550

Wellneo Go4Slim Slimmies – Чоколади за слабеење


100% безбедно

он-лајн купување

Плаќање на рати

со кредитна картичка
Нарачајте тука!
Цена за Вас:1.990,00 Ден.
Нарачај

подарок
чоколаден шејк

Wellneo Go4Slim Slimmies - Чоколади за слабеење

Wellneo Go4Slim Slimmies<span> &#8211; Чоколади за слабеење</span>
Wellneo Go4Slim Slimmies<span> &#8211; Чоколади за слабеење</span>
Wellneo Go4Slim Slimmies<span> &#8211; Чоколади за слабеење</span>
Wellneo Go4Slim Slimmies<span> &#8211; Чоколади за слабеење</span>
Wellneo Go4Slim Slimmies<span> &#8211; Чоколади за слабеење</span>
Wellneo Go4Slim Slimmies<span> &#8211; Чоколади за слабеење</span>

Сакате ли да ослабете, но не можете да се откажете од чоколадото?

Ние имаме решение. Wellneo Go4Slim Slimmies, коцките за џвакање со вкус на чоколадо, ќе го намалат вашиот апетит и ќе ја задоволат вашата потреба од чоколадо.

Специјална понуда со ПОДАРОК - Wellneo Go4Slim Chocolate Shake - Чоколаден шејк!Пријавете се за е-магазин
Ексклузивни совети за квалитетно живеење, здравје, слабеење, убавина, секс и многу повеќе во е-магазинот на Топ Шоп!
Пријави ме
Бесплатна е-книга за слабеење
Пријавeте ја вашата е-адреса и преземете ја е-книгата „Слабеењето никогаш не било полесно“ веднаш!
Преземи ја е-книгата

Јавете се веднаш
За инфо или помош при купување!
02/3094-550

100% безбедно

он-лајн купување
Нарачаните производи ги плаќате при приемот, на доставувачот или во локалната пошта. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

Плаќање на рати

со кредитна картичка
Производот можете да го платите на рати, со кредитна картичка, според договорот кој го имате со банката.
24/7 сме на Фејсбук со Вас! Дружење, наградни игри и многу, многу изненадувања!

2013 Студио Модерна Дооел Скопје, сите права се задржани.