Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Zoom Vision Очила за зголемување

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-77%

Дали ви се случува често да мора да читате мал фонт или пак да работите со многу мали предмети, како игла? Ви ги претставуваме Zoom Vision - очилата за зголемување, со кои предметите ќе ги гледате и до 160% зголемени!
Со секој Zoom Vision пакет добивате и ПОДАРОК модерни очила за сонце.

Top Shop Zoom Vision Очила за зголемување

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 299,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Дали ви се случува често да мора да читате мал фонт или пак да работите со многу мали предмети, како игла? Ви ги претставуваме Zoom Vision - очилата за зголемување, со кои предметите ќе ги гледате и до 160% зголемени!
Со секој Zoom Vision пакет добивате и ПОДАРОК модерни очила за сонце.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Олеснете си го читањето и сите други бврски кои бараат прецизност со помош на очилата кои зголемуваат и до 160%

Дали се измачувате додека читате мал фонт на лекарствата? Потребно ви е многу времеда го протнете конецот во иглата?

Ви ги претставуваме Zoom Vision, очилата за зголемување кои ги зголемуваат предметите и до 160%, го избиструваат вашиот поглед и ви ја олеснуваат работата.

Делува како лупа но сега рацете ви се слободни

Обидете се со едната рака да ја држите лупата, а со другата нешто да поправите - тоа е невозможно!

Но со Zoom Vision ова нема да ви претставува проблем затоа што и двете раце ќе ви бидат слободни.

 • Користете ги додека читате весник

 • Или додека го користите мобилниот телефон

Идеален за задачи за кои е потребна прецизност

Zoom Vision е практичен за многу видови на проекти во вашиот дом и на работа. Користете го додека шиете, читате, или пак менувате мали батерии на рачен часовник или помагала за слушање, за поправање накит и многу повеќе.

 • Шиење

 • Изработка на нокти

 • Хоби

 • Поправки

Носете ги и над очила со диоптер

Флексибилните, лесни Zoom Vision очила можат да се носат и над очилата со диоптер, леќи или пак очила за сонце.

Подарок: Очила за сонце

Zoom Vison очилата за зголемување

 • нудат 160% зголемување
 • се носат над очила со диптер
 • се долготрајни и квалитетни
 • се флексибилни, лесни
 • имаат нелизгачка подлога околу носот
Со секој Zoom Vision пакет добивате и подарок, модерни очила за сонце.
Дополнителни информации

Во комплетот добивате:

 1. 1x Zoom Vision - очила за зголемување
 2. 1x платнена кутија
 3. 1x очила за сонце
 4. 1x пластична кутија
1
2
3
4

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star