Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Walkmaxx зимски чизми за мажи и жени

Уживајте во зимската идила со најновите Walkmaxx чизми за мажи и жени кои ќе обезбедат топлина и удобност за вашите стапала, благодарение на водоотпорната заштита и нелизгачкиот ѓон.

Сега промотивно со дури 50% ПОПУСТ!

 • -50%
  Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Walkmaxx Comfort Високи женски чизми

  Walkmaxx Comfort Високи женски чизми

  Новите Comfort зимски чизми имаат елегантен дизајн и се неверојатно топли и удобни. Особено во текот на студените зимски денови тие ќе бидат заштита за вашите стапала дури и во непријатните временски услови благодарение на нелизгачкото дно. Мемори пената во влошката дополнително ја зголемува нивната удобност.
  Во моментот на акција - 50%

  Редовна цена: 5.290,00 ден.


  Специјална цена: 2.645,00 ден.

  Повеќе
 • -50%
  Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Walkmaxx Comfort Машки ниски чизми

  Walkmaxx Comfort Машки ниски чизми

  Заштитете се од дождот и студот. Новите машки чизми се водоотпорни, удобни и топли. Тие не се лизгаат и имаат заоблен ѓон за максимална удобност. Со нив ќе можете да бидете активни и кога временските услови се неповолни.
  Во моментот на акција - 50%

  Редовна цена: 5.290,00 ден.


  Специјална цена: 2.645,00 ден.

  Повеќе
 • -50%
  Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Walkmaxx Comfort Женски ниски чизми

  Walkmaxx Comfort Женски ниски чизми

  Со Walkmaxx Comfort зимските чизми претставуваат идеално решение за оние кои бараат водоотпорни, удобни и топли обувки. Тие се и со модерен дизајн и одговараат на секоја гардероба.
  Во моментот на акција - 50%

  Редовна цена: 5.290,00 ден.


  Специјална цена: 2.645,00 ден.

  Повеќе