Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo Triple Action Beauty 3 во 1 Апарат за нега на телото

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Wellneo Triple Action Beauty е новиот неопходен апарат за убавина во вашето семејство. Вклучува 3 додатоци за целосна нега на телото: депилатор со пинцети, отстранувач на влакна и измазнувач на стапала. Има ергономски дизајн, компактна големина и батерија која може да се полни, со што претставува апарат кој секоја жена треба да го има во својата чанта.

Wellneo Triple Action Beauty 3 во 1 Апарат за нега на телото
2.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo Triple Action Beauty е новиот неопходен апарат за убавина во вашето семејство. Вклучува 3 додатоци за целосна нега на телото: депилатор со пинцети, отстранувач на влакна и измазнувач на стапала. Има ергономски дизајн, компактна големина и батерија која може да се полни, со што претставува апарат кој секоја жена треба да го има во својата чанта.

Дознајте повеќе
Детали за производот
 

Сè што ви е потребно за мека и нежна кожа

Wellneo Triple Action Beauty е производ кој сте го чекале долго – со 3 дополнителни додатоци, буквално е сè што ви е потребно за лична нега и убавина. Употребете го додатокот за депилација за мазна кожа дури и до 4 недели или пак делот за брзо отстранување (бричење) на влакна. И за нежни и меки стапала, тука е двојниот додатокот за измазнување.

Wellneo Triple Action Beauty

Идеално мазна кожа

Wellneo Triple Action Beauty додатокот за депилација има 30 пинцети со кои брзо и ефикасно ќе ги отстраните влакната од самиот корен – ова значи дека ќе имате дури до 4 недели идеално мазна кожа! Кога повторно ќе пораснат нови влакна, тие ќе бидат помеки и помали така што наредниот третман ќе биде многу полесен и поефикасен.

Wellneo Triple Action Beauty

Брз отстранувач на влакна (брич)

За брзо и лесно отстранување на влакната употребете го додатокот брич. Бричењето е најбрз и најлесен начи да се отстранат несаканите влакна, доколку не сакате да почекате тие да пораснат за депилација. Едноставно за само неколку секунди ќе имате мазна и убава кожа.

Wellneo Triple Action Beauty

Ефикасен измазнувач на стапала

Додатокот за измазнување на стапалата е одлично решение и за мажи и за жени. Минералната глава на ролерот е дизајнирана за сува и мокра употреба во бањата или под тушот, а вашите стапала секогаш ќе бидат средени и привлечни..

Wellneo Triple Action Beauty

Се полни за лесно носење насекаде

Wellneo Triple Action Beauty Апаратот има ергономски дизајн кој совршено „легнува“ на вашата дланка. Може да се полни и батеријата трае и до 35 минути употреба. Идеален апарат кој можете да го понесете насекаде со вас.

Wellneo Triple Action Beauty

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star