Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Wellneo Масажерот е иновативно решение кој ќе ви помогне да ја намалите напнатоста во мускулите. Можете да изберете од двата режими шиатсу масажа со или без загревање. Соодветен е за користење на рамената, вратот, грбот, нозете и рацете. Се полни и поради тоа е многу практичен. Безбедносно автоматско исклучување по 15 минути, кое ќе ве заштити да не го користите предолго.

Wellneo Squeezing Масажер
7.990,00 ден.
5.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo Масажерот е иновативно решение кој ќе ви помогне да ја намалите напнатоста во мускулите. Можете да изберете од двата режими шиатсу масажа со или без загревање. Соодветен е за користење на рамената, вратот, грбот, нозете и рацете. Се полни и поради тоа е многу практичен. Безбедносно автоматско исклучување по 15 минути, кое ќе ве заштити да не го користите предолго.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ослободете се од болката и напнатоста од секојдневниот стрес

Таа досадна болка на вратот и грбот, на сите ни е позната и понекогаш, може да биде избегната. Без разлика дали е предизвикана од стрес, спиење во погрешна позиција или претерано вежбање, мажата е еден од најефикасните начини да се ослободите од напнатоста. И, најдобриот начин да ја добиете оваа олеснувачка масажа е дома, со Wellneo масажерот.

Евтино и ефикасно решение

Да, можете да одите на пофесионалец, и ако имате сериозни проблеми, треба да го направите тоа. Но, ослободувањето од секојдневната напнатос и болка се прави каде што ви е најудобно - дома. Wellneo Масажерот е тука за да ви помогне, за многу помалку време и пари.

Моќна шиатсу масажа за цело тело

Wellneo Масажерот е најновиот ергономски апарат кој е направен за да ги масира грбот, вратот и другите делови на телото. Овозможува темелна и интензивна масажа, слично на триење со раце. Можете да изберете од двата режими за триење, со можност за загревање.

Практично решение за ослободување од напнатоста

Wellneo Масажерот е дизајниран совршено да одговара на рамената, но, може да се користи и за масажа на стапалата, нозете, рацете и грбот. Во средниот дел има ролери за масажа, едноставно позиционирајте ги под областа што сакате да ја масирата. Благодарение на прерамките за држење на рацете, држењето на масажерот ќе биде навистина лесно. Исто така, на едната страна се наоѓаат и копчињата за менување на режимите.

 • Масирајте го вратот и рамената за да го намалите стресот и напнатоста
 • Масирајте ги стапалата за целосно опуштање
 • Масирајте го долниот и горниот дел на грбот по долгиот ден на работа
 • Масирајте ги нозете и рацете по напорното вежбање

Можете да го користите скеаде

Доколку досадните кабли се причината поради која сѐ уште немате купено масажер за дома, имаме одлични вести за вас.  Овој Wellneo Масажер има батерија која се полни. Само приклучете го на струја и почекајте црвената светилка, да светне зелено, потоа можете да го користите каде сакате – на креветот, во спалната, дури и на свеж воздух во градината или на тераса.

Уживајте во вашата сопствена шиатсу масажа

Нема повеќе болки, напнатост и неудобност. Овој масажер ќе ви ја понуди најдобрата масажа и ќе неправи да се чувствувате свежи, подмладени и подготвени да уживате во секојдневните моменти:

 • Длабока масажа за вратот, рамената, грбот, рацете и нозете
 • Можност за масажа со затоплување за уште поголемо опуштање
 • Батерија која се полни, без кабли кои ќе ви пречат
 • Безбедносно исклучување по 15 минути работа
 • Рачки за да го наместите масажерот на вистинското место
 • Одличен за користење во домот, на работа или додека патувате
 • Масирајте ги болните мускули, намалете ја напнатоста и подобрете ја циркулацијата на крвта 

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star