Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo Futzuki Подлога за масажа на стапала

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-81%

Уживајте во рефлексна масажа во вашиот дом и ослободете се од неудобноста со Wellneo Futzuki. Оваа подлога која е лесна и едноставна за употреба е базирана на рефлексологија, која работи на точките на притисок на вашите стапала. Едноставно застанете на неа и и уживајте додека 2800 точки за рефлексологија ви ги масираат стапалата.

Wellneo Futzuki Подлога за масажа на стапала

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Уживајте во рефлексна масажа во вашиот дом и ослободете се од неудобноста со Wellneo Futzuki. Оваа подлога која е лесна и едноставна за употреба е базирана на рефлексологија, која работи на точките на притисок на вашите стапала. Едноставно застанете на неа и и уживајте додека 2800 точки за рефлексологија ви ги масираат стапалата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Природен начин да се ослободите од проблемите со стапалата

Рефлексолошка масажа на вашите стапала е најприроден начин да се ослободите од проблемите, но таа е најчесто многу скапа и одзема многу време. За среќа сега можете да уживате  во релаксирачка масажа на вашите стапала во вашиот дом со Wellneo Futzuki подлогата.

 1. Масажа на стапалата
 2. Ослободување од притисокот
 3. Намалување на неудобноста во петите
1
2
3
Wellneo Futzuki plus Insoles

Иновација во уметноста на рефлексологијата

Рефлексологија е теорија дека специфичните точки на стапалата, рацете и ушите се поврзани со органите и системите во телото. Welneo Futzuki ги комбинира рефлексологијата со иновативниот релаксирачки дизајн за да создаде единствено решение за грижа за вашите стапала. Само застанете на подлогата и веднаш ќе почувствувате олеснување.  

 • Wellneo Futzuki plus Insoles
 • Wellneo Futzuki plus Insoles

Ја стимулира циркулацијата во вашите стапала

Wellneo Fuzuki подлогата има површина со повеќе од 2800 точки на притисок кои ја подобруваат циркулацијата на крвта.

Wellneo Futzuki plus Insoles

Заборавете на неудобноста по носењето на високи потпетици

Wellneo Futzuki plus Insoles

Со Wellneo Futzuki вие многу лесно:

 • ќе ја намалисте неудобноста во вашите стапала
 • ќе ја подобрите циркулацијата на крвта
 • ќе се релаксирате
Wellneo Futzuki plus Insoles

Масажа каде и да одите

ПОДАРОК: Futzuki акупресурни влошки. Овие влошки имаат универзална величина и ги поседуваат истите својства како подлогата, со тоа што можете да ги носите постојано.

Ако сте постојано со обврски и немате време за масажа, можете да ги носите Wellneo Futzuki влошките. Тие се достапни во една универзална големина која можете да ја прилагодите едноставно со сечење на влошката.

 • Wellneo Futzuki plus Insoles
 • Wellneo Futzuki plus Insoles

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star