Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo Затоплувач на тело и стапала

Photo
Video
-28%

Уживајте во топлата прегратка на Wellneo® Затоплувачот на тело и стапала и кажете збогум на студените, уморни и болни мускули. Опуштете ги стапалата, грбот, стомакот, нозете и рацете со оваа одлична 2во1 електрична подлога која работи веднаш по вклучување и нуди три различни нивоа на загревање, за совршена релаксација.

Wellneo Затоплувач на тело и стапала

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 1.790,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 2 до 4 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Уживајте во топлата прегратка на Wellneo® Затоплувачот на тело и стапала и кажете збогум на студените, уморни и болни мускули. Опуштете ги стапалата, грбот, стомакот, нозете и рацете со оваа одлична 2во1 електрична подлога која работи веднаш по вклучување и нуди три различни нивоа на загревање, за совршена релаксација.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Терапија за загревање со 2 во 1 решение

Терапијата за загревање со векови се користи како лек за секојдневни болки. Wellneo® Затоплувачот за тело и стапала е 2во1 електрична подлога со повеќе намени и многу кракатеристики. Изработена е удобен и мек материјал. Неговата употреба ќе ве остави да се чувствувате како да сте биче во близина на топол камин во студена зимска ноќ. Неговиот 2во1 дизајн обезбедува топлина и опуштање за стапалата, само со превиткување на подлогата и закопчување на копчињата, а за другте делови од телото, без закопчување.

Wellneo Foot & Body Warmer
 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Превиткана

  Функционира одлично за стапала и раце.

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Отворена

  Функционира одлично за стомак, нозе и грб.

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Олеснување на мускулите и опуштање

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Повеќенаменска употреба

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  3 нивоа на загревање

За употреба дома или на работа

 • Wellneo Foot & Body Warmer
 • Wellneo Foot & Body Warmer

Карактеристики на производот

 • Помага во олеснување на напнати и болно мускули
 • Повеќенаменска употреба благодарение на функционалниот 2во1 дизајн
 • Лесно се користи со три нивоа на загревање
 • Заштита од прегревање со функција за втоматски исклучување
 • Се пере, лесна е и пренослив
 • Димензија: 66x42 см
Wellneo Foot & Body Warmer

Разновидна употреба

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Стапала

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Стомак

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Грб

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Раце

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Задник

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Нозе

Моќта на топлината

Додека формите на топлинска терапија како бања од кал, третмани со пареа и топли извори, со години се користат, ние сѐ уште се потпираме на нив како лек за секојдневните болки. Се користат за сѐ од олеснување на болката, зголемување на циркулацијата на крвта до намалување на болката од менструалните грчеви.

Донесете ја моќта на топлинската терапија во вашиот дом, со Wellneo® Затоплувачот на тело и стапала и искористете ја моќта која ви ја нуди.

Wellneo Foot & Body Warmer

Помага со

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Студени стапала

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Грчеви

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Вкочанетост

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Болка

Подарете ја моќта на топлината

Со неговата разновидна употреба и 2во1 дизајн, ова е одличен избор за подарок.

Wellneo Foot & Body Warmer

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.