Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Wellneo Flawless Отстранувач на влакна од лице

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-39%

Wellneo Flawless е нов апарат за едноставно и ефикасно отстранување на влакната од лицето. Во него има мало ротирачко сечило со чија помош безболно ќе ги отстраните влакната. Има дизајн на кармин, па можете секаде да го носите со вас. Плочата е направена од 18 каратно злато, што го прави производот хипоалерген - одобрен од дерматолозите!

Wellneo Flawless Отстранувач на влакна од лице

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 790,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo Flawless е нов апарат за едноставно и ефикасно отстранување на влакната од лицето. Во него има мало ротирачко сечило со чија помош безболно ќе ги отстраните влакната. Има дизајн на кармин, па можете секаде да го носите со вас. Плочата е направена од 18 каратно злато, што го прави производот хипоалерген - одобрен од дерматолозите!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дискретен и луксузен апарат

Доколку сте дел од оние жени кои имаат несакани влакна на лицето, тогаш Wellneo Flawless е најдоброто решение за вас. Едноставно ставете го во чантата заедно со останатата козметика. Благодарение на луксузниот дизајн на кармин, останатите нема да знаат што носите со вас.   

Мазна кожа без болки и црвенило

Заборавете на болните депилации со восок! Со Wellneo Flawless имате мазна кожа на лицето, без несакани влакна и црвенила. И најдобро од сè е што не мора да чекате влакната да пораснат до определена должина, овој апарат е безбеден и удобен за употреба секој ден.

Модерен дизајн со најнова технологија

Овој апарат има дискретен дизајн на модерен кармин и модерна технологија на мали сечила кои не се гледаат и не се слушаат. Плочата е од 18 каратно злато што ја прави хипоалергена и безбедна.      

Идеално решение за сите жени, без оглед на нивната возраст

Flawless е многу едноставен за употреба и со него ќе ги отстраните влакната од надусниците, брадата и образите, брзо и безболно, дури и со затворени очи.

6 причини зошто веднаш да го нарачате Wellneo Flawless:

  • Безболно отстранување на влакната од лицето
  • Модерен и дискретен дизајн
  • Безбеден за секојдневна употреба
  • Хипоалерген и безбеден апарат
  • Мал и практичен
  • Работи на батерии
 

Пред

Потоа

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

tijana

www.topshop.com.mk

bez problemi
koj si ima problemi si znae, najdobri!

Sanjicka

www.topshop.com.mk

zadovolna
Nikogash ne sum imala pomazno lice! Ich ne boli da go koristish, na sestra mi i svekrva mi im zemav isto se prezadovolni

2 производ(и)

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома