Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Wellneo Extreme Callus Remover Апарат за измазнување стапала

Photo
Video

Wellneo Extreme Callus Remover - апаратот за измазнување на петите е одлично решение и за мажи и за жени. Минералната глава на ролерот е дизајнирана за сува и мокра употреба во бањата или под тушот, а вашите стапала секогаш ќе бидат средени и привлечни.

Специјална понуда со ПОДАРОК Wellneo Сет за нега на нокти!
Wellneo Extreme Callus Remover Апарат за измазнување стапала
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo Extreme Callus Remover - апаратот за измазнување на петите е одлично решение и за мажи и за жени. Минералната глава на ролерот е дизајнирана за сува и мокра употреба во бањата или под тушот, а вашите стапала секогаш ќе бидат средени и привлечни.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Професионални резултати во удобноста на вашиот дом

Wellneo Extreme апаратот за измазнување на петите е високо-квалитетен и неверојатно моќен. Со него ќе добиете професионални резултати во вашиот дом и ќе заштедите време и пари.

Со Wellneo Extreme апаратот за измазнување на петите добивате 2 ролери, односно 2 различни нивоа на интензитет, а со грубиот ролер ефикасно ќе ги отстраните дури и најтврдите наслаги на кожата на стапалата. Овој производ можете да го користите на секој дел од стапалото: прстите, петите и страничните делови.

Што велат нашите купувачи за Extreme Callus Remover:

 Се обидував со голем број различни производи и конечно можам да кажам дека Extreme callus remover е извонреден. Брз, едноставен и многу лесен за употреба. 

Нина Л.

Перфектно мазни стапала по само една употреба

Wellneo Extreme Callus Remover е извонредно ефикасен, така што ќе можете да уживате во идеално мазни стапала по само еден третман. Ова ќе ви помогне да ја кренете самодовербата и да се чувствувате атрактивно во секе време, без да трошите залудно време во скапите козметички салони.

  • Пред

  • Потоа

  • Пред

  • Потоа

Отстранете ја дури и најтврдата кожа

Со Wellneo Extreme Callus Remover добивате 2 ролери, односно 2 различни нивоа на интензитет, а со грубиот ролер ефикасно ќе ги отстраните дури и најтврдите наслаги на кожата на стапалата. Mожете да го користите на секој дел од стапалото: прстите, петите и страничните делови.

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

кате

www.topshop.com.mk

18.6.2019

fave
омиленото апаратче ми е ова ептен е квалитетно не очекував дури

1 производ(и)