Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo Callus Remover Сет дополнителни ролери

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-89%

2 дополнителни ролери за Wellneo Extreme апаратот за измазнување на стапалата, за идеално нежни, меки и привлечни стапала и нокти.

Wellneo Callus Remover Сет дополнителни ролери

Редовна цена: 490,00 ден.


Специјална цена: 54,90 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

2 дополнителни ролери за Wellneo Extreme апаратот за измазнување на стапалата, за идеално нежни, меки и привлечни стапала и нокти.

Дознајте повеќе
Детали за производот

2 минерални ролери за идеални стапала

Wellneo Extreme апаратот е идеално решение за сите оние жени и мажи кои имаат проблем со тврдата кожа на стапалата. Минералните ролери ја отстрануваат тврдата кожа за неколку секунди. Ергономскиот дизај го прави овој апарат едноставен за употреба. Тој е водоотпорен, па вие ќе можете да го користите и под тушот. Користете го за отстранување на тврдата кожа од прстите, петите и страничните делови на стапалата. 

Во ова пакување добивате 2 дополнителни ролери за Wellneo Extreme апаратот за измазнување на стапалата. Со нив вашите нокти и стапала секогаш ќе бидат средени и привлечни.  

Соодветни само за употреба со Wellneo Extreme апаратот.

  • Две различни нивоа на интензитет
  • Ја отстрануваат тврдата кожа за неколку секунди
  • За нежни стапала по само една употреба
  • Без сечење
  • Без болка   
  • Може да ги користите за отстранување на тврдата кожа од прстите, петите и страничните делови на стапалата

Пакетот вклучува:

  • 1 ролер за нормална кожа
  • 1 ролер за многу тврда кожа

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star