Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo Безжичен рачен масажер

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Опуштете ги мускулите и телото со Wellneo Безжичниот рачен масажер и уживајте во моќна вибрациска масажа. Ќе ви помогне да ја намалите напнатоста во вратот и горниот дел на грбот, болката во долниот дел на грбот, напнатоста на мускулите и болните рамена со избирање на 3 интензитети и 2 начини на масажа. Може да го користат сите во семејството благодарение на додатоците кои се перат.

Wellneo Безжичен рачен масажер
1.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Опуштете ги мускулите и телото со Wellneo Безжичниот рачен масажер и уживајте во моќна вибрациска масажа. Ќе ви помогне да ја намалите напнатоста во вратот и горниот дел на грбот, болката во долниот дел на грбот, напнатоста на мускулите и болните рамена со избирање на 3 интензитети и 2 начини на масажа. Може да го користат сите во семејството благодарение на додатоците кои се перат.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Масажата која одамна ја посакувавте

Wellneo Безжичниот масажер ќе ви помогне да се опуштите по долгиот стресен ден и ќе ги разгали вашите сетила со моќната вибрирачка масажа на секој дел од телото. Изберете од 3-те различни интензитети и 2-та различни начини на масажа за да се опуштите вие и вашите мускули.

Уште подобро е тоа што, за цената не една масажа, можете да му овозможите на целото семејство масажа, во секој момент. Додатоците можат да се перат, па така, безбеден е за употреба за сите.

Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Совршениот апарат

Можете да ја персонализирате масажата со:

 • менување на двата силиконски додатоци за вибрирачка масажа за опуштање или длабинска масажа.
 • користење на главата која се врти за да го интензивирате притисокот и да продрете подлабоко во мускулите.
 • избирање од двата различни начини и трите интензитети за целосна контрола.
 • лесно третирање на тешко достапните места, како задниот дел на вратот или грбот.
 • тоа што можете да го користите секаде, без да го полните, до 2,5 часа.
Wellneo Cordless Wand Massager Pro Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Вибрирачка масажа која ќе ве закрепне

Вибрирачката масажа е вид на масажа која ја користи вибрацијата како вид терапија. Бидејќи е тешко да се изведе рачно, најдобро е да се изведе со висококвалитетен апарат како Wellneo рачниот масажер..

Работи со кружни движења и овозможува интензивна вибрирачка масажа додека истовремено ви нуди и максимална удобност. Доколку имате проблеми со напнати и изморени мускули, како на пример по долги часови работа стоејќи или интезивно вежбање, вибрирачката масажа со Wellneo Рачниот масажер многу ќе ви помогне!

Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Како до најдобри резултати

Без разлика дали мускулите ви се напнати поради вашиот активен животен стил или едноставно, сакате да ја третирате кожата со интензивна масажа, Wellneo рачниот масажер е вистинското решени. Совршено одговара на вашето тело и помага да ги третирате проблематичните области.

За најдобри резултати, регулирајте ја терапијата со подесување на интезитетот намасажата. За целосно опуштање на телото, пробајте ги додатоците за длабинска масажа. Со ергономско дизајнираните точки за масажа, ќе овозможи вибрациите да навлезат длабоко во мускулите и да го зголемат ефектот.

Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Таргетирана масажа каде и да ви е потребна

Совршена релаксација со Wellneo Безжичниот масажер, кој ќе ви овозможи таргетирана вибрирачка масажа, на дел од телото кој што вие ќе го изберете. Ќе ве воодушеви колку овој лесен апарат ќе одговара на вашата рака. Благодарение на неговиот дизајн, ќе ги измасирате и тешко достапните места како грбот и вратот.

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  За вратот

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  За рацете

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  За половината

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  За стомакот

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  За листовите

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

  За стапалата

Намалете ја напнатоста

Дозволете му на Wellneo Безжичниот маажер да се погрижи за проблемите како вкочанет врат и грб, болки во половината, напнатост во мускулите и болни рамена, без разлика каде и да сте. Ви овозможува 2,5 часовна работа со едно полнење, па така, можете да го користите дома или на патување. Дополнително, навистина е лесен и безжичен, што го прави уште попрактичен.

 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro
 • Wellneo Cordless Wand Massager Pro

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.