Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Wellneo Body Buddy Повеќенаменско перниче за масажа

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Откријте го Wellneo® Body Buddy за целосно опуштање. Овој елегантен, повеќенаменски шиатсу масажер нуди 3D масажа со триење за различни делови на телото. Неговите практични прерамки ги стабилизираат стапалата за време на масажата и можат лесно да се отстранат за масажа на останатиот дел на телото. Користете ги дополнителните велкро ленти за да го прикачите перничето на стол или фотелја и оставете стресот да исчезне!

Wellneo Body Buddy Повеќенаменско перниче за масажа
6.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Откријте го Wellneo® Body Buddy за целосно опуштање. Овој елегантен, повеќенаменски шиатсу масажер нуди 3D масажа со триење за различни делови на телото. Неговите практични прерамки ги стабилизираат стапалата за време на масажата и можат лесно да се отстранат за масажа на останатиот дел на телото. Користете ги дополнителните велкро ленти за да го прикачите перничето на стол или фотелја и оставете стресот да исчезне!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Целосно опуштање на крајот на напорниот ден

Седењето на канцелариско столче цел ден има негативен ефект на точките на притисок на грбот и половината, предизвикувајќи замор и тензија на нервите. Презафатени сте за закажете масажа? Body Buddy од Wellneo е Повеќенаменско перниче за масажа кое ќе ја олесни напнатоста на мускулите. Дозволете 2-те глави за масажа да ги таргетираат проблематичните области со професионални движења и масажа.

Wellneo® Body Buddy

Што го прави Wellneo Body Buddy одличен производ:

 • Ги опушта изморените и напнати мускули на многу практичен начин
 • Соодветен за дневно опуштање и олеснување на стресот
 • Се загрева за неверојатна масажа
 • Лесно се трансформира од масажер за стапала во универзално перниче за масажа
 • Длабинската шиатсу масажа со триење ги опушта напнатите мускули и ги закрепнува
 • Совршено решени за секој кој има проблеми со тензија и замор
 • Велкро ленти за прицврстување на стол и прерамка за стабилизирање на стапалата
Wellneo® Body Buddy
 • Wellneo® Body Buddy

  Шиатсу масажа

 • Wellneo® Body Buddy

  Топлинска терапија

 • Wellneo® Body Buddy

  2 во 1

 • Wellneo® Body Buddy

  Опуштање и намалување на стресот

 • Wellneo® Body Buddy

  На работа или дома

2-во-1 дизајн за максимална практичност

Стилската прерамка ги стабилизира стапалата за време на масажата. Со отстранување на навлаката, масажерот може да се користи на грбот, рамената, бутовите и листовите. За додадена практичност, користете ги дополнителните велкро ленти за да го прикачите на стол или фотелја. Може лесно да се користи и во најмалите простори, каде и да ви е потребно опуштање.

 • Wellneo® Body Buddy

  Рамена

 • Wellneo® Body Buddy

  Грб

 • Wellneo® Body Buddy

  Бутови

 • Wellneo® Body Buddy

  Листови

 • Wellneo® Body Buddy

  Стапала

Без разлика каде сте, кажете не на стресот

Користете го 2во1 перничето за масажа за моментално опуштање додека работите или кога сакате момент за себе. Останете полни со енергија и опуштени, со вашиот личен професионален масажер.

 • Wellneo® Body Buddy
 • Wellneo® Body Buddy

Откријте ги предностите на шиатсу масажата

Со комбинирање на нежен допир и притисок, Wellneo Body Buddy го буди телото и го полни со енергија. Целата на оваа масаже да ја намали тензијата на мускулите и стресот. Затоа, ставете ги вашите стапала во ова удобно перниче или користете го на другите делови од телото. Поседувањето на ваков масажер при рака, е совршен начин за опуштање и намалување ан стресот по долг ден на работа.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star