Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo 4во1 Шиатсу Масажер и затоплувач

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-85%

Wellneo 4во1 Шиатсу Масажер и затоплувач симулира древна масажа со користење на 4 ролери, чија цел е да ја намали напнатоста на мускулите и да ја подобри циркулацијата. Вклучува и терапија со загревање за да ја поправи напнатоста на вратот и зглобовите. Сѐ што треба да направите е да се опуштите додека масажерот ги опушта вашите стапала или мускули како и непријатноста во грбот и рамената.

Wellneo 4во1 Шиатсу Масажер и затоплувач

Редовна цена: 4.990,00 ден.


Специјална цена: 729,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo 4во1 Шиатсу Масажер и затоплувач симулира древна масажа со користење на 4 ролери, чија цел е да ја намали напнатоста на мускулите и да ја подобри циркулацијата. Вклучува и терапија со загревање за да ја поправи напнатоста на вратот и зглобовите. Сѐ што треба да направите е да се опуштите додека масажерот ги опушта вашите стапала или мускули како и непријатноста во грбот и рамената.

Дознајте повеќе
Детали за производот

4-во-1 масажа

Ве болат стапалата по долгиот напорен ден? Дали вашите мускули се напнати од долгото стоење или седење? Со Wellneo 4во1 Шиатсу масажерот и затоплувач, може да возвратите и да се опуштите како да сте член на кралското семејство. За да ви овозможи неверојатно искуство, овој уред комбинира 4 различни можности во еден неверојатен масажер:

  • Шиатсу масажа
  • Масажа со загревање
  • Менливи насоки на масажа
  • Интензивно подобрување на циркулацијата на крвта

Моќта на шиатсу масажата за максимално опуштање

Шиатсу масажата, чие име потекнува од јапонскиот назив за притисок со прстите,  вклучува примена на притисок на одредени точки на телото, поместувајќи се од едно на друго место во ритмичка секвенца. Ја зголемува сопствена способност на телото да се регенерира со симулирање на циркулација и зголемување на текот на кислородната крв која е потребна за олеснување, додека во исто време го намалува стресот и непријатноста. Wellneo 4во1 Шиатсу Масажерот и затоплувач совршено ги имитира древните техники со користење на 4 ролери за масажа кои имаат можност да ја менуваат насокоата на масажата.

Зачинете ја масажата со терапија со затоплување

Наведувајќи ја вашата удобност како приоритет број еден, овој неверојатен производ од Wellneo ви овозможува да го споите неверојатното чувство на длабока масажа со можноста за примена на терапија со затоплување. На тој начин, можете да ги поправите симптомите што укажуваат на мускулна напнатост и други видови на состојби, како што се вкочанетост на вратот или зглобовите. Прилагодете ја подлогата за масажа на саканата област, притиснете го копчето и оставете болката да исчезне!

Опуштете го целото тело

Не дозволувајте неговиот изглед да ве залаже - Wellneo 4во1 Шиатсу Масажерот и затоплувач не е само електричен масажер за стапала, одличен е и за масирање на другите делови од телото. Едноставно откопчајте го патентот и извадете го горниот дел, така ќе имате перниче за масажа кое може да се користи на вратот, рамената, нозете и горниот дел на грбот. Интензивна шиатсу масажа може да придонесе за подобрување на расположението и добросостојбата. Кажете збогум на тешките стапала и непријатноста во мукулите.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star