Нема производи во вашата кошничка.

Ново Yellow Friday изненадување

Ново Yellow Friday изненадување - Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

 
[banner_timer]
 

Wellneo 3во1 Масажер затоплувач

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-87%

Ефикасен и релаксирачки Wellneo 3во1 масажер со 2 брзини на релаксирачки вибрации кој ќе ве затопли и ќе ги опушти вашите стапала и тело. 3 третмани во 1: вибрирачка масажа, затоплување и нова подлога за акопресура за дополнителна релаксација. Ги намалува болките, ги опушта мускулите и го намалува стресот. Ја зголемува циркулацијата и ве затоплува.

Wellneo 3во1 Масажер затоплувач

Редовна цена: 3.780,00 ден.


Специјална цена: 479,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Ефикасен и релаксирачки Wellneo 3во1 масажер со 2 брзини на релаксирачки вибрации кој ќе ве затопли и ќе ги опушти вашите стапала и тело. 3 третмани во 1: вибрирачка масажа, затоплување и нова подлога за акопресура за дополнителна релаксација. Ги намалува болките, ги опушта мускулите и го намалува стресот. Ја зголемува циркулацијата и ве затоплува.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе се за студените зимски ноќи со Wellneo 3во1 масажерот

Wellneo 3во1 масажерот е електричен уред за загревање. Неговиот долен дел се вади и може да се користи како перниче за затоплување и масажа. Па така, ако сакате да го загреете грбот или стомакот само извадете го горниот дел и ќе добиете практично перниче.

Микрофибер крзнената ткаенина која е мека и луксузна, ви дава удобна масажа и топлина за смирување на болките во стапалата или грбот.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Заборавете на премрзнатите стапала!

Без разлика дали читате книга, гледате ТВ или пак работите на биро пред компјутер, ставете ги стапалата во масажерот и уживајте.

Релаксирачка вибрирачка масажа

Wellneo 3во1 масажерот ви нуди релаксирачка вибрација која нежно ги масира вашите изморени стапала. Можете да одберете помеѓу 2 брзини.

Едноставно наместете го масажерот на подот и ставете ги во него вашите стапала.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Меко перниче за масажа

Долниот дел на масажерот се вади и добивате практично перниче за загревање и масажа на секој дел од вашето тело.

Брз и ефикасен начин на опуштање на речиси секој дел од вашето тело.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Нови, атрактивни бои

Одберете некоја од боите да одговара на сечија соба: кралска сина за модерен стил, класична кафеава за топло чувство, луксузна црвена и природна беж боја за природен изглед.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Нежно загревање на опуштање на телото

Топлината може да ја намали неудобноста која ја чувствувате, вкочанетоста, грчевите како и болките во мускулите.

Wellneo 3во1 Масажерот овозможува ефикасно намалување на болките без несакани последици и ви помага да:

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Ја намалите неудобноста во вашите стапала

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Ја намалите тензијата во мускулите

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Ги релаксира заморените нозе

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Ги масирате главата, вратот и рамената

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Се ослободите од грчевите

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Ја стимулирате циркулацијата на крв

 

Подлога за акупресура за поинтензивна масажа

Темелено на познатата Кинеска метдологија на акупресура, подлогата за акупресура има мали испакнати топчиња кои може да се вметнат во 3во1 Масажерот. Тие овозможуваат дополнителна стимулација за време на масажата и ја ослободуваат напнатоста во мускулите. Подлогата може да се извади и масажерот може да се употребува и без неа..

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Навлака со антибактериски карактеристики која се вади и се пере во машина

Ткаенината во навлаката е со натибактериски карактеристики, многу лесно се вади со помош на патент и се пере во машина.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star