Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo 3во1 Shiatsu Deluxe Подлога за масажа

Photo
Video
-17%

Wellneo 3in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe нуди масажа за цело тело додека опуштено лежите. Ставете го на креветот или подот и уживајте во енергична шиатсу или вибрирачка масажа. Можете да го прилагодите сесиите со далечинскиот управувач како на пр. да ја вклучите функцијата за загревање, да ги зголемите ефектите на опуштање на масажата. Овој одличен производ се преклопува и е лесен за чистење.

Wellneo 3во1 Shiatsu Deluxe Подлога за масажа

Редовна цена: 17.990,00 ден.


Специјална цена: 14.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 2 до 4 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo 3in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe нуди масажа за цело тело додека опуштено лежите. Ставете го на креветот или подот и уживајте во енергична шиатсу или вибрирачка масажа. Можете да го прилагодите сесиите со далечинскиот управувач како на пр. да ја вклучите функцијата за загревање, да ги зголемите ефектите на опуштање на масажата. Овој одличен производ се преклопува и е лесен за чистење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Релаксација во вашиот дом

Wellneo 3in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe нуди масажа за цело тело додека опуштено лежите. Ставете го на креветот или подот и уживајте во енергична шиатсу или вибрирачка масажа.

Извонредно ефикасен:

  • интензивна шиатцу масажа со која се релаксира целото тело,
  • силна вибрациска масажа за сите мускули,
  • лесно прилагодување со 4 нивоа на интензитет и 6 програми за масажа,
  • екстра комфорт и удобност со топлинска терапија.
Wellneo 3in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.