Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-50%

Wellneo® 2во1 AirPro претставува нова генерација на фен кој ја суши косата и до 70% побрзо. Има дополнителна функција на сушење со јони и специјална двојна технологија која нуди два начини на сушење - еден за кратка и нормална коса и другиот за долга коса. Ја освежува и омекнува косата без да ја оштети. Моќност на фенот: 2000W

Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса

Редовна цена: 3.780,00 ден.


Специјална цена: 1.890,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo® 2во1 AirPro претставува нова генерација на фен кој ја суши косата и до 70% побрзо. Има дополнителна функција на сушење со јони и специјална двојна технологија која нуди два начини на сушење - еден за кратка и нормална коса и другиот за долга коса. Ја освежува и омекнува косата без да ја оштети. Моќност на фенот: 2000W

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уникатна нова технологија и моќно сушење

Уникатниот пристап кон сушењето кај Wellneo® 2in1 AirPro фенот за коса е благодарение на ергономскиот дизајн и различни режими за сушење кои овозможуваат високоперсонализирана нега на косата без нејзино оштетување. Се работи за нова генерација на фенови за коса кои комбинираат моќност од 2000W, јонска технологија и иновативен дизајн со 2 режими за сушење: класично сушење и тунелско сушење.

  • Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса

    Класично сушење за кратка и долга коса

  • Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса

    Тунелско сушење – за подолга коса

Побрзо сушење до 70%

Wellneo® 2in1 AirPro фенот за коса е совршен за целото семејство. Можете да изберете дали сакате да користите класично сушење и стилизирање за пократка или подолга коса како и тунелски режим на работа за подолга коса. Едноставно завртете го ротирачкиот прстен како што е покажано подолу и променете ја насоката на протокот на воздух. Иновативниот тунелски систем за сушење рамномерно го распределува воздухот и во истовреме го суши и предниот и задниот дел од косата до 70% побрзо..

  1. Класично сушење
  2. Тунелско сушење
Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса

Поздрава и помалку оштетена коса

Wellneo® 2in1 AirPro фенот за коса има интегрирана функција за јонизирање која помага во oмекнување на косата и ја прави посјајна, додека во исто време се спречува појава на електрицитет. Негативните јони го заситуваат протокот на воздух за да се намали големината на капките вода со цел да се постигне побрзо сушење што дава неверојатни резултати. Тунелскиот режим ја суши косата во природна насока на кутикулите од влакната. Со технологија за јонизирање се постигнува дополнителен ефект на запечатување на кутикуларниот слој и тоа е добар начин на зачувување и заштита на најдалечниот слој коса. Ова прави косата да биде заштитена, помека и расплеткана.

Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса

Кутикула од коса исушена со редовен фен за коса

Кутикула од коса сушена со Wellneo® 2in1 AirPro

Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса

Нашите купувачи го обожаваат

Тоа што навистина го сакам кај овој фен е дека можам да земам дел од мојата коса да го ставам фенот околу неа и тој всушност ја суши косата од двете страни. И тоа што исто така ми се допаѓа е дека топлината воопшто не ја оштетува. За луѓето со долга коса како мене ова е особено важно: дека имам волумен кога ќе завршам со сушење. Тоа што е неверојатно кај овој фен е дека го добивам сето ова за само 5 минути. Апсолутно го сакам овој фен, но не само јас туку и целото семејство.

Магдалена Ј.

Помалку потрошено време, а поубав изглед

Овој модерен фен за коса има 3 режими на затоплување и две опции за брзини како и копче за ладен воздух за совршен крај. Тој, исто така, има и опција за брзо сушење со ексклузивна твист технологија: додека стандардните фенови за коса дуваат воздух директно од отворот, правејќи вашата коса да биде неуредна и заплеткана, нашиот иновативен производ го дува воздухот на два различни начини, право или од страните за помазна, лесна за обликување и исправена коса. На овој начин, можете да изберете што најдобро ви одговара за секој настан. Со овие дополнителни карактеристики, Wellneo® 2in1 AirPro фенот за коса нема да ја прегрее вашата коса ниту ќе предизвикува било каква штета. Исто така, тој значително го намалува времето потребно за сушење што е голема предност во овој динамичен начин на живот.

Wellneo 2 во 1 AirPro Фен за коса

Коса сушена со обичен фен за коса

Коса сушена со Wellneo® 2in1 AirPro

Рецензии од купувачи 10 рецензии

4,95

14 рецензии

1-10 of 14

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Biljana

www.topshop.com.mk

Fen welneo
Prekrasen fen, ja susi kosata bez da ja gori, prezadovolna sum I go preporacuvam

Ajsela limani kaliki

www.topshop.com.mk

Predobar proizvod
Denes go dobif. I go probaf predobar je ❤️ Mozam da kazam kvalitetot 10+ nema da zgresite aku go zemete kako damija isbegla kosata mija ispravi kade kade je podobar ot obicnite fenovi❤️

Kristina

www.topshop.com.mk

super brzo susenje
Odlicen fen

Надица

www.topshop.com.mk

Одличен
Одличен е буквално ми ја исправува косата без четка и навистина не ми ја оштетува за разлика од претходните што ги имав .

Снеже

www.topshop.com.mk

Фен
Прекрасен фен за неколку минути имам сува и обликувана коса, вреди за секој денар. Бравооо

Милена

www.topshop.com.mk

Екстра
Одличен фен со три брзини и конечно не ја изгорев косата како со стандардна пегла

Александра

www.topshop.com.mk

Задоволна
Екстра е, косата после сушење ми е мека и со волумен. Препорака за сите !!

Тамара

www.topshop.com.mk

Супер
Фенот е одличен.Заменува пега за коса . Брзо ја суши косата и убаво ми ја обликува , го препорачувам , и цената му е супер.

Ilina

www.topshop.com.mk

Odlicen
Vekje nemam potreba od cetki za feniranje,presi i slicno. Fenot mi gi zamenuva site tie. Odlicen

Кристина

www.topshop.com.mk

Коментар
Фенот е добар за парите побрзо ја суши косата, тој дел со исправувањето јас не го користам оти не ми ја исправува косата туку ми ја збувнува инаку имам виткана коса, мана му е што е премногу тежок ако имате подолга коса како мене рака ќе ви падни додека се исушите.

1-10 of 14