Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Wellneo 13Pcs Сет за маникир

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Wellneo Сетот за маникир од 13 парчиња е комбинација од сите алатки кои ви се потребни за совршено лице и нокти. Едноставен за употреба, овој сет ќе ви помогне да изгледате чисто, средено и професионално за кратко време!

Wellneo 13Pcs Сет за маникир
990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo Сетот за маникир од 13 парчиња е комбинација од сите алатки кои ви се потребни за совршено лице и нокти. Едноставен за употреба, овој сет ќе ви помогне да изгледате чисто, средено и професионално за кратко време!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сè што ви е потребно за да изгледате средено

Wellneo Сетот за маникир од 13 парчиња e составен од 13 алатки кои може да ги користите за маникир на вашите нокти или за шминкање:

 • 1 x огледало
 • 5 x четки
 • 1 x турпија
 • 1 x поткаструвач
 • 1 x грицкалица
 • 1 x ножици
 • 1 x стапче за чистење
 • 1 x стапче за нокти
 • 1 x чупалица
 • 1 x стапче за кутикули

Уживајте во професионалниот спа третман од удобноста на вашиот дом

Wellneo Сетот за маникир од 13 парчиња е совршениот избор за вас доколку не сакате да трошите многу пари на скапи спа третмани за убавина. Бидејќи е мал и пренослив, може да го користите брзо и ефикасно во вашиот дом, канцеларија или по пат за секогаш да изгледате и да се чувствувате прекрасно.

Едноставно нашминкајте се со помошта на 5те четки и практичното козметичко огледало или погрижете се за вашите нокти на начинот на кој вие сакате користејќи некоја од многуте алатки.

Лесен за употреба и ви заштедува време

Wellneo Сетот за маникир од 13 парчиња е во практична и стилска кожна футрола со патент за лесно отворање, па така нема да треба да се грижите дека ќе ги уништите вашите маникирани нокти следниот пат кога ќе посегнете по нешто.

Идеален подарок

Сите сакаме да се чувствуваме и да изгледаме прекрасно, па зошто да не им дадеме на нашите блиски подарок со кој може да го направат токму тоа? Едноставен, но практичен подарок кој не е скап, a со сигурност ќе им се допадне на вашите пријатели, семејство, познаници, а дури и колеги и бизнис партнери.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star