Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Walkmaxx Flip Flop Женски апостолки

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-55%

Идална удобност и модерен дизајн.Горниот дел ви нуди ефект на масажа за оптимална удобност во чекорењето. Оригиналниот заоблен ѓон на Вокмакс ги активира мускулите на задникот и нозете, придонесува кон подобрување на циркулацијата и подобро држење на телото. Достапни се во 3 модерни бои: морнарско сина, сива и беж. Големини: 36-42.

Walkmaxx Flip Flop Женски апостолки

Од Редовна цена: 1.990,00 ден. До


Специјална цена: 890,00 ден. До

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Идална удобност и модерен дизајн.Горниот дел ви нуди ефект на масажа за оптимална удобност во чекорењето. Оригиналниот заоблен ѓон на Вокмакс ги активира мускулите на задникот и нозете, придонесува кон подобрување на циркулацијата и подобро држење на телото. Достапни се во 3 модерни бои: морнарско сина, сива и беж. Големини: 36-42.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Тајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит

Удобни и модерни

Со неверојатните удобни и лесни апостолки од Вокмакс, вие ќе се чувствувате полни со енергија за активно учество во секојдневните летни активности.

Масажа додека се движите

Горниот дел од женските Вокмакс апостолки ви даваат чувство на масажа со кое одењето ќе ви биде многу попријатно.

Заоблен ѓон

Заоблениот ѓон ги активира мускулите на задникот и нозете, го олеснува правилното држење на телото и ја зголемува циркулацијата.

Ви помагаат да ја намалувате телесната тежина со секој чекор

Овие апостолки се дизајнирани да ви обезбедат подобра поддршка, оптимална удобност и поголема активација на мускулите додека се движите. Вака ќе ги намалувате калориите со секој чекор.

Дизајнирани во модерен стил

Женските апостолки од Вокмакс се достапни во 3 модерни бои: морнарско сина, сива и беж. Големини: 36-42.

Тајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит

Тајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики горен дел со ефект на масажа
Достапни бои беж, морнарско сина, сива
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон гума, ЕВА гума
Материјал: Влошка ЕВА гума, текстилна мрежа
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) полиуретан (ПУ)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star