Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - Жешко е, затоа нашите цени се топат!

Жешко е, затоа нашите цени се топат!

-75%
 
 
[banner_timer]
 

Walkmaxx Fit Спортски ранец

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Конечно, ранец што го заслужувате вие и вашиот стил! Лесен и модерен, Walkmaxx Fit Спортскиот ранец има повеќенаменска внатрешност, главен џеб со патент и надворешни џебови во кои ќе можете да чувате секакви ситници. Неговите рачки имаат мека ергоносмка подлога за удобно носење, додека нејзиниот дизајн ќе ви овозможи стилски изглед.

Walkmaxx Fit Спортски ранец
3.580,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Конечно, ранец што го заслужувате вие и вашиот стил! Лесен и модерен, Walkmaxx Fit Спортскиот ранец има повеќенаменска внатрешност, главен џеб со патент и надворешни џебови во кои ќе можете да чувате секакви ситници. Неговите рачки имаат мека ергоносмка подлога за удобно носење, додека нејзиниот дизајн ќе ви овозможи стилски изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршен урбан додаток

Поминаа деновите кога ранец, значеше додаток за пренесување на вашите работи. Денешните дизајни се практични и стилски, со карактерисики кои ќе ви го привлечат вниманието. Walkmaxx Fit Спортскиот ранец ќе можете да го носите на вежбање и додека патување, благодарение на дизајнот и повеќенаменска внатрешност, како и надворешните џебови во кои можете да ги чувате вашите најпотребни работи.

Супер стилски и практичен

Walkmaxx Fit Спортскиот ранец има двојна фукнција, прекрасен додаток и практичен ранец за вашите работи. Има кежуал дизајн во софистицирана темно сина боја, па така, ќе одговара на голем дел од вашите модни комбинации. Од лап топ, до книги, облека и спортска опрема, нема ништо што овој стилски ранец не може да собере.

Walkmaxx Fit Bag Sporty

Еден ранец, многу можност

Изморени сте од менување дневни/ноќни чанти, ранци или торби за спортска опрема? Конечно, еден ранец кој ќе ви го понуди тоа што ви е потребно. Тоа што го прави овој ранец посебен е неговиот продолжен дизајн, кој ви овозможува да носите дополнителни работи.

  • Walkmaxx Fit Bag Sporty
  • Walkmaxx Fit Bag Sporty
  • Walkmaxx Fit Bag Sporty

Не оставајте ништо

Поради тоа што е лесен и модерн, Walkmaxx Fit Ранецот ќе ви овозможи движење со стил. Ви нуди сѐ што ви е потребно, повеќенаменска внатрешност, главен џеб со патент и надворешни џебови за секакви ситници. Колку често можете да кажете дека имате ранец кој собира сѐ и изгледа стилски?

Walkmaxx Fit Bag Sporty

Ослободете го истражувачот во вас

Кога имате привлечна чанта, извршувањето на дневните обврски е полесно. Со совршени димензии и одличен дизајн Walkmaxx Fit Спортскиот ранец е совршен избор за дневна употреба, бизнис патувања, спортски активности и многу повеќе. Каде и да сте тргнале, овој просторен и преубав ранец ќе собере сѐ што ви е потребно!

Walkmaxx Fit Bag Sporty
Технички карактеристики
Материјал PU, полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.