Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки

Photo
Video
-55%

Лесни и удобни машки апостолки кои се одлични и за на плажа и за прошетки низ град. Горниот дел ви нуди ефект на масажа за оптимална удобност во чекорењето. Оригиналниот заоблен ѓон на Вокмакс ги активира мускулите на задникот и нозете, придонесува кон подобрување на циркулацијата и подобро држење на телото. Достапни се во црна и кафеава боја, големини од 40 до 45.

Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки

Од Редовна цена: 1.990,00 ден. До


Специјална цена: 890,00 ден. До

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Лесни и удобни машки апостолки кои се одлични и за на плажа и за прошетки низ град. Горниот дел ви нуди ефект на масажа за оптимална удобност во чекорењето. Оригиналниот заоблен ѓон на Вокмакс ги активира мускулите на задникот и нозете, придонесува кон подобрување на циркулацијата и подобро држење на телото. Достапни се во црна и кафеава боја, големини од 40 до 45.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобни и модерни

Со неверојатните удобни и лесни апостолки од Вокмакс, вие ќе се чувствувате полни со енергија за активно учество во секојдневните летни активности.

Масажа додека се движите

Горниот дел од машките апостолки ви даваат чувство на масажа со кое одењето ќе ви биде многу попријатно.

Заоблен ѓон

Заоблениот ѓон ги активира мускулите на задникот и нозете, го олеснува правилното држење на телото и ја зголемува циркулацијата.

Редистрибуција на притисокот

Вокмакс апостолките го префрлаат притисокот од зглобовите врз мускулите.

Во согласност со модните трендови

Овие апостолки се достапни во црна и кафена боја, големини од 40 до 45.

Удобни и модерни

Со неверојатните удобни и лесни апостолки од Вокмакс, вие ќе се чувствувате полни со енергија за активно учество во секојдневните летни активности.

Масажа додека се движите

Горниот дел од машките апостолки ви даваат чувство на масажа со кое одењето ќе ви биде многу попријатно.

Заоблен ѓон

Заоблениот ѓон ги активира мускулите на задникот и нозете, го олеснува правилното држење на телото и ја зголемува циркулацијата.

Редистрибуција на притисокот

Вокмакс апостолките го префрлаат притисокот од зглобовите врз мускулите.

Во согласност со модните трендови

Овие апостолки се достапни во црна и кафена боја, големини од 40 до 45.

Tајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит

Tајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики полнење кој овозможува подобра масажа
Достапни бои кафеава, црна
Достапни големини 40-45
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон гума, ЕВА гума
Материјал: Влошка ЕВА гума, полиестер
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) полиуретан (ПУ), текстил / полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star