Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Top Shop Turbo Tiger Рачен чистач

Photo
Video
-65%

Исчистете го подот без да се наведнувате и без дополнителни помагала - користете го практичниот Turbo Tiger, безжичен чистач за мазни подови кој има додаток за собирање на нечистотиите. Со овој производ ќе соберете различни видови на нечистотии многу едноставно благодарение на главата која ротира 360°. Без батерии и кабли - само поминете со него на мазен под и гледајте како исчезнуваат трошките, влакната и другото ѓубре.

Top Shop Turbo Tiger Рачен чистач

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Исчистете го подот без да се наведнувате и без дополнителни помагала - користете го практичниот Turbo Tiger, безжичен чистач за мазни подови кој има додаток за собирање на нечистотиите. Со овој производ ќе соберете различни видови на нечистотии многу едноставно благодарение на главата која ротира 360°. Без батерии и кабли - само поминете со него на мазен под и гледајте како исчезнуваат трошките, влакната и другото ѓубре.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одржувајте го подот чист во секое време

Исчистете го подот ефикасно без да се наведнувате и без други додатоци - со помош на Turbo Tiger, безжичниот чистач за мазни подови кој има додаток за собирање на нечистотиите.

Собира секаков вид на нечистотии

Со Turbo Tiger ќе соберете кафе, ориз, шеќер, трошки, прав, па дури и скршено стакло.

Само поминете го подот и готово - без наведнувае, за многу краток период!

Тајна: 3 ротирачки четки

Turbo Tiger има 3 ротирачки четки кои ги ловат нечистотиите и ги собираат во вградениот контејнер.

Тој е идеален за поминување под мебелот, парното, креветите, итн.

Флексибилен и едноставен за управување

Turbo Tiger има рачка која ротира 360°.

Рачката се склопува, па вие можете да го исчистите и подот под парчињата мебел.

Исто така, овој чистач едноставно се склопува, па вие можете да го чувате во секој дел од вашиот дом.

Истурете ги нечистотиите без наведнување

Turbo Tiger има вграден контејнер. Само отворете го и истурете ги нечистотиите во канта.

Не работи на струја

Turbo Tiger чистачот е безжичен, без батерии и не се вклучува во струја. Четките ротираат едноставно со притискање на чистачот врз подот.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star