Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Tornadica Лопата за снег

Photo
Video
-51%

Исчистете го снегот побрзо и без болки во половината со помош на Top Shop Tornadica Лопатата за снег. Има уникатен ергономски дизајн кој овозможува чистење на снегот без наведнување, па лесно и брзо ќе го исчистите паркингот или дворот без болки во грбот.

Top Shop Tornadica Лопата за снег

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 919,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Исчистете го снегот побрзо и без болки во половината со помош на Top Shop Tornadica Лопатата за снег. Има уникатен ергономски дизајн кој овозможува чистење на снегот без наведнување, па лесно и брзо ќе го исчистите паркингот или дворот без болки во грбот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Исчистете го снегот брзо и лесно

Исчистете го снегот побрзо и без болки во половината со помош на Top Shop Tornadica Лопатата за снег. Има уникатен ергономски дизајн кој овозможува чистење на снегот без наведнување, па лесно и брзо ќе го исчистите паркингот или дворот без болки во грбот.

Top Shop Tornadica Winter Shovel
Дополнителни информации

Во сетот добивате:

  • 1x челична цефка
  • 2x рачки
  • 1x пластична лопата
Top Shop Tornadica Winter Shovel
Технички карактеристики
Димензија 41,5 x 40 cm
Тежина 1,8 kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star