Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Tornadica Алатка за компири

Photo
Video
-63%

Го сакам копањето компири е тоа што ќе го кажете откако ќе ја откриете оваа нова алатка. Со Top Shop Tornadica Алатката за компири, ќе можете да ги ископате вашите домашни компири многу полесно и четири пати побрзо од обично. Оваа одлична алатка може да се подеси на 3 различни висини, правејќи го копањето во исправена положба брзо, забавно и лесно.

Tornadica Алатка за компири

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 919,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Го сакам копањето компири е тоа што ќе го кажете откако ќе ја откриете оваа нова алатка. Со Top Shop Tornadica Алатката за компири, ќе можете да ги ископате вашите домашни компири многу полесно и четири пати побрзо од обично. Оваа одлична алатка може да се подеси на 3 различни висини, правејќи го копањето во исправена положба брзо, забавно и лесно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Го сакам копањето компири е тоа што ќе го кажете откако ќе ја откриете оваа нова алатка. Со Top Shop Tornadica Алатката за компири, ќе можете да ги ископате вашите домашни компири многу полесно и четири пати побрзо од обично. Оваа одлична алатка може да се подеси на 3 различни висини, правејќи го копањето во исправена положба брзо, забавно и лесно.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star