Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Tornadica Метална лопата

Photo
Video
-52%

Направете го копањето на градината полесна задача со цврстата и лесна Tornadica Метална лопата. Рачно кована и заварена.

Top Shop Tornadica Метална лопата

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 619,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Направете го копањето на градината полесна задача со цврстата и лесна Tornadica Метална лопата. Рачно кована и заварена.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Направете го копањето на градината полесна задача со цврстата и лесна Tornadica Метална лопата

Секоја градина има потреба од градинарски алат. аправете го копањето на градината полесна задача со цврстата и лесна Tornadica Метална лопата. Рачно кована и заварена.

Top Shop Tornadica Metal Shovel

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star