Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
-52%

Top Shop Tornadica Лостот е градинарска алатка која ќе ја олесни работата во градината. Со неа лесно и брзо ќе ја исчистите тревата и плевелот. Покрај својот цврста градба, оваа алатка тежи само 800 гр, што значи дека ќе ве ослободи од болките во половината. Оваа алатка може да се прикачи на секоја Top Shop Tornadica.

Tornadica Лост

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 619,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Top Shop Tornadica Лостот е градинарска алатка која ќе ја олесни работата во градината. Со неа лесно и брзо ќе ја исчистите тревата и плевелот. Покрај својот цврста градба, оваа алатка тежи само 800 гр, што значи дека ќе ве ослободи од болките во половината. Оваа алатка може да се прикачи на секоја Top Shop Tornadica.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Top Shop Tornadica Лостот е градинарска алатка која ќе ја олесни работата во градината. Со неа лесно и брзо ќе ја исчистите тревата и плевелот. Покрај својот цврста градба, оваа алатка тежи само 800 гр, што значи дека ќе ве ослободи од болките во половината. Оваа алатка може да се прикачи на секоја Top Shop Tornadica.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star