Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Tornadica Ергономска лопата

Photo
Video
-68%

Побрзо и поефикасно работење со 2во1 Top Shop Tornadica Ергономската лопата. Нејзиниот ергоносмски дизајн ви овозможува да копате без наведнување, што овозможува работа без болки го грбот. Добивате 2 лопати кои можете да ги менувате: 1 пластична за снег и 1 метална за копање.

Top Shop Tornadica Ергономска лопата

Редовна цена: 2.190,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 6
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Побрзо и поефикасно работење со 2во1 Top Shop Tornadica Ергономската лопата. Нејзиниот ергоносмски дизајн ви овозможува да копате без наведнување, што овозможува работа без болки го грбот. Добивате 2 лопати кои можете да ги менувате: 1 пластична за снег и 1 метална за копање.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Соберете го снегот или работете во вашата градина без болки во грбот

Чистењето на снегот во зима и копањето на градината на пролете - две многу напорни обврски кои сите ги мразиме. Тие одземаат време и често ни оставаат последните како болки во грбот, кои траат со денови.

Но, со Top Shop Tornadica Ергономската лопата ќе можете да го исчистите снегот од дворот или да ја направите градината од соништата целосно без стрес и болки.

Top Shop Tornadica Ergonomic Shovel

Тајната е во уникатниот ергономски дизајн

Благодарение на специфичниот ергономски дизајн, работењето со Top Shop Tornadica Ергономската лопата ви овозможува да работите во исправена положба без наведнување.

Ова ја зголемува ефикасноста и го намалува ризикот од повреди и болки во грбот, бидејќи тежината рамномерно се распределува на целото тело. И за поголема удобност, пластичната рачка може да се намести во 2 насоки.

Top Shop Tornadica Ergonomic Shovel

Имате 2 лопати во 1 и заштедете простор и пари

Обично, на сите ни фали простор за нашите алати, особено ако живееме во зграда. Поради тоа, не е практично да имате повеќе лопати. Но, Tornadica Ергономската лопата има иновативен систем за промена на лопатите, па без напор ќе можете да ги промените.

Добивате 2 различни лопати кои можете да ги менувате: пластична и метална. Сега, можете да заштедите простор и пари, бидејќи добивате 2 лопати по цена на 1!

Top Shop Tornadica Ergonomic Shovel

Пластичната лопата е изработена од висококвалитетна пластика со зајакнат алуминиумски раб, совршена за чистење и собирање на снегот.

Top Shop Tornadica Ergonomic Shovel

Металната лопата е направена од траен метал и е совршена за тешките задачи како копање на градината или собирање песок.

Дополнителни информации

Добивате:

  • 1x челична основа
  • 2x рачки
  • 1x челична лопата 
  • 1x пластична лопата 
Top Shop Tornadica Ergonomic Shovel

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star