Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Shadazzle органска паста за чистење

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Не си го губете времето и енергијата неефикасни и штетни пасти за чистење. Ви ја претставуваме Top Shop Shadazzle, повеќенаменска паста за чистење која, благодарение на моќта на белата глина, ги чисти, полира и заштитува површините од керамика, стакло, дрво, хром итн.

Со оваа понуда добивате 2х Top Shop Shadazzle пасти за чистење по цена на една, и тоа за само 1490 денари.
Top Shop Shadazzle органска паста за чистење
1.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Не си го губете времето и енергијата неефикасни и штетни пасти за чистење. Ви ја претставуваме Top Shop Shadazzle, повеќенаменска паста за чистење која, благодарение на моќта на белата глина, ги чисти, полира и заштитува површините од керамика, стакло, дрво, хром итн.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Исчистете ги и најтврдокорните дамки брзо и едноставно

 

Не си го губете времето и енергијата неефикасни и штетни пасти за чистење. Ви ја претставуваме Top Shop Shadazzle, повеќенаменска паста за чистење која, благодарение на моќта на белата глина, ги чисти, полира и заштитува површините од керамика, стакло, дрво, хром итн.

Top Shop Shadazzle

Неговата тајна - моќна бела глина со неверојатен ефект 

Со Shadazzle ќе исчезнат и најтврдокорните дамки! Само намокрете го сунѓерчето, ставете од пастата и пребришете.   

 • Top Shop Shadazzle

  Лонци & тави

 • Top Shop Shadazzle

  Кујнски мијалници

 • Top Shop Shadazzle

  Плочки во кујната и бањата

 • Top Shop Shadazzle

  Рингли

 • Top Shop Shadazzle

  Скара

 • Top Shop Shadazzle

  Мебел во дворот

 • Top Shop Shadazzle

  Мебел во дворот

 • Top Shop Shadazzle

  Стакло

100% природна и биоразградлива паста за чистење

Top Shop Shadazzle е паста за чистење без хемикалии и фосфати. Со Shadazzle заборавете на иритациите на кожата и алергиските реакции.  

Оваа паста има смирувачки мирис на еукалиптус и е целосно биоразградлива.  

Top Shop Shadazzle

Пакетот содржи:

 • 1x Top Shop Shadazzle со мирис на еукалиптус
 • 1x Сунѓер
 • 1x Упатство за употреба

Со оваа понуда добивате 2х Top Shop Shadazzle пасти за чистење по цена на една, и тоа за само 1490 денари.

Top Shop Shadazzle
Технички карактеристики
Димензија Дијаметар 10 см., висина 5,5 см. (пластична кутија)
Тежина 300 грама

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома