Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Top Shop Shadazzle Органска паста за чистење

Photo
Video

Не си го губете времето и енергијата неефикасни и штетни средства за чистење. Ви го претставуваме Top Shop Shadazzle, повеќенаменско средство за чистење кое, благодарение на моќта на белата глина, ги чисти, полира и заштитува површините од керамика, стакло, дрво, хром итн.

Top Shop Shadazzle Органска паста за чистење
1.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Не си го губете времето и енергијата неефикасни и штетни средства за чистење. Ви го претставуваме Top Shop Shadazzle, повеќенаменско средство за чистење кое, благодарение на моќта на белата глина, ги чисти, полира и заштитува површините од керамика, стакло, дрво, хром итн.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Исчистете ги и најтврдокорните дамки безо и едноставно

 

Не си го губете времето и енергијата неефикасни и штетни средства за чистење. Ви го претставуваме Top Shop Shadazzle, повеќенаменско средство за чистење кое, благодарение на моќта на белата глина, ги чисти, полира и заштитува површините од керамика, стакло, дрво, хром итн.

 

 

Top Shop Shadazzle

Неговата тајна - моќна бела глина со неверојатен ефект 

Со Shadazzle ќе исчезнат и најтврдокорните дамки! Само намокрете го сунѓерчето, ставете од пастата и пребришете.   

 • Top Shop Shadazzle

  Лонци & тави

 • Top Shop Shadazzle

  Кујнски мијалници

 • Top Shop Shadazzle

  Плочки во кујната и бањата

 • Top Shop Shadazzle

  Рингли

 • Top Shop Shadazzle

  Скара

 • Top Shop Shadazzle

  Мебел во дворот

 • Top Shop Shadazzle

  Мебел во дворот

 • Top Shop Shadazzle

  Стакло

100% природно и биоразградливо средство за чистење

Top Shop Shadazzle е средство за чистење без хемикалии и фосфати. Со Shadazzle заборавете на иритациите на кожата и алергиските реакции.  

Ова средство има смирувачки мирис на еукалиптус и е целосно биоразградливо.  

Top Shop Shadazzle

Пакетот содржи:

 • 1x Top Shop Shadazzle со мирис на еукалиптус
 • 1x Сунѓер
 • 1x Упатство за употреба
Top Shop Shadazzle
Технички карактеристики
Димензија дијаметар 10 см.; висина 5,5 см.
Тежина 300 г.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star