Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

RED FRIDAY - Не чекајте Black...тука е Red Friday со попусти дури до 70%!

RED FRIDAY - Не чекајте Black...тука е Red Friday со попусти дури до 70%!

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Pest Reject PRO Апарат против инсекти

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Кажете им збогум на здодевните глодари и муви засекогаш! Со помош на моќен ултразвучен пулсирачки засилувач, Top Shop Pest Reject PRO е за 50% посилен од претходните верзии. Тоа емитува силни ултразвучни и магнетни бранови кои директно влијаат врз нервниот систем на штетниците и ги присилува надвор од вашиот дом. Тој е 100% безбеден и нема да наштети ниту вам ниту на вашите миленичиња.

Top Shop Pest Reject PRO Апарат против инсекти
1.290,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Кажете им збогум на здодевните глодари и муви засекогаш! Со помош на моќен ултразвучен пулсирачки засилувач, Top Shop Pest Reject PRO е за 50% посилен од претходните верзии. Тоа емитува силни ултразвучни и магнетни бранови кои директно влијаат врз нервниот систем на штетниците и ги присилува надвор од вашиот дом. Тој е 100% безбеден и нема да наштети ниту вам ниту на вашите миленичиња.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ослободете се од иритирачките штетници на ефикасен безбеден начин

Дали се борите да го одржувате вашиот дом да биде чист од здодевни глодари, нечисти бубачки, жедни за крв комарци, иритирачки муви и инсекти? Дали сакате да се ослободите од нив без токсичен спреј и хемикалии кои можат да им наштетат на вашите деца и миленичиња?

Top Shop Pest Repeller PRO е подобрено решение без користење било какви хемикалии, кое ќе ги држи на страна штетниците подалеку од вашиот дом 24/7. Само вклучете го уредот во изворот за напојување и дозволете им на електромагнетните пулсирања да ја завршат својата работа и ефективно да ги истераат сите штетници од вашиот дом.

Top Shop Pest Reject Pro

Тоа е тајна: моќни ултразвучни и електромагнетни бранови

Top Shop Pest Reject Pro го користи вашата домашна електрична инсталација за да емитува непријатни бранови за штетниците и да ги истерува. Заедно со ултразвучниот и електромагнетниот ефект тоа е по ефективно отколку претходно.

Ултразвучните бранови ги држат на страна штетниците кои летаат, како комарците, осите и мувите, додека електромагнетните пулсирања ги држат подалеку глувците и другите глодари, мравки и пајаци. Сега можете леснод а ги отстраните сите штетници од вашиот дом без било какви проблеми!

Top Shop Pest Reject Pro

Ефективно ги одбива сите видови инсекти и глодари

Top Shop Pest Reject Pro емитува електромагнетни пулсирања преку електричните инсталации во вашите ѕидови и лесно доспева до сите пукнатини во вашите ѕидови каде инсектите живеат и се множат и каде не може да се допре со обичните пестициди и замки. Овие пулсирања влијаат врз нервниот систем на штетниците, ги присилува надвор од местата каде се множат и подалеку од вашиот дом засекогаш!

Сега вашиот дом ќе биде безбеден од штетници како:

 • Top Shop Pest Reject Pro

  Глодари

 • Top Shop Pest Reject Pro

  Мравки

 • Top Shop Pest Reject Pro

  Комарци

 • Top Shop Pest Reject Pro

  Пајаци

 • Top Shop Pest Reject Pro

  Молци

 • Top Shop Pest Reject Pro

  Бубашваби

Ултразвучниот пулсирачки засилувач гарантира дека целиот ваш дом е безбеден и чист од штетници

Со Top Shop Pest Reject Pro, секој дел од вашиот дом може да биде чист од штетници. Искоритете го во вашиот подрум, спални соби, кујна, канцеларија или виекндица и тоа ќеефективно и сигурно ќе го заштити секојпат кога ќе г вклучите.

Со новиот ултразвучен пулсирачки засилувач тоа е за 50% посилно од сите претходни верзии и има снага да покрие неверојатни 300 квадратни метри! Ова е доволно за целосно да се исчисти домот од штетници со само еден уред.

Top Shop Pest Reject Pro Top Shop Pest Reject Pro Top Shop Pest Reject Pro Top Shop Pest Reject Pro Top Shop Pest Reject Pro

Да не се грижите за вашите деца и миленичиња бидејќи тие се сосема безбедни

Top Shop Pest Reject Pro е безбедно за околината и е начин за отстранување штетници од вашите домови без користење отрови. Бидејќи е 100% природно решение и воопшто не користи хемикалии, вие можете да го искористите во присуство на вашето семејство и миленичиња без воопшто да ја загрозите нивната безбедност. Нема повеќе спрејови со лоши мириси, опасни хемикалии и опасни замки!

Top Shop Pest Reject Pro

Вградено ноќно светло кое е погодно за полесно движење ноќе

Сите знаеме дека движењето по нашиот дом ноќе може да биде стресно за нашите очи и пнекогаш дури и опасно. Pest Reject PRO содржи соодветно вградено ноќно светло кое ќе свети нежно и ќе ви го осветли патот во случај да би треба во текот на ноќта.

Едноставно стиснете го копчето и повеќе нема да морате да се грижите дека ќе се сопнете од некој предмет кој лежи на подот.

Top Shop Pest Reject Pro
Дополнителни информации

Во сетот добивате:

 • Top Shop Pest Reject Pro - Апарат против инсекти
 • Упатство за користење
Top Shop Pest Reject Pro

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star