Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Magic Tracks Раскрсница

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-80%

Трките ќе бидат многу поинтересни со раскрсницата. Одлучете во кој правец сакате да се движи вашиот автомобил и продолжете со забавата.

Top Shop Magic Tracks Раскрсница

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Трките ќе бидат многу поинтересни со раскрсницата. Одлучете во кој правец сакате да се движи вашиот автомобил и продолжете со забавата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одбегнете го сударот во последен момент

Зголемете ја забавата со раскрсницата. Поврзете ги трите страни од патеката, на едната страна наместете го сивиот додаток и гледајте како вашиот автомобил го истуркува додатокот додека ги менува лентите. Со овој додаток го одредувате правецот во кој сакате да се движи количката.

Уникатна патека за трки која ја истакнува креативноста на децата

Вистинската магија се случува кога ќе ги изгасите светлата. Magic Tracks патеката е направена од долготрајна пластика која свети во темница. Оставете ја неколку часа под светло, вклучете го прекинувачот и уживајте во забавата.

Дополнителна патека Magic Tracks!

Дополнителни информации

Дополнителни информации

  • Сетот содржи 1x Top Shop Magic Tracks раскрсница
  • Димензии на производот: должина 15 см, висина 3 см
Технички карактеристики
Димензија должина 15 см. висина 3 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star