Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Magic Tracks Додаток за вртење

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-80%

Вратете ја колата во акција со Мagic Tracks додатокот за свртување. Кругот автоматски се врти за 180° и вашата количка е повторно дел од трката.

Top Shop Magic Tracks Додаток за вртење

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Вратете ја колата во акција со Мagic Tracks додатокот за свртување. Кругот автоматски се врти за 180° и вашата количка е повторно дел од трката.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нема повеќе слепи улички

Поврзете ја патеката со отворениот дел од Magic Tracks додатокот за цвртување. Кога автомобилот ќе влезе во кругот, тркалата ќе го активираат механизмот во додатокот и тој автоматски ќе ја сврти вашата количка за 180° и ќе ја врати назад на патеката. Со овој додаток за Magic Tracks сетот вашата количка ќе биде назад во трката за неколку секунди.

Трка на две колички

Тркајте се со најдобриот другар! Оригиналниот Magic Tracks Crash Set доаѓа со 2 колички подготвени за трка. Секоја од нив има 5 LED светилки кои ја осветлуваат патеката додека се движат по неа. Одлична забава за сите возрасти!

h3>Дополнителни достапни додатоци за вас!
Дополнителни информации

Дополнителни информации

  • Сетот содржи 1x Top Shop Magic Tracks додаток за свртување
  • Димензии на производот: висина 4,5 см, дијаметар 13 см
Технички карактеристики
Димензија висина 4,5 см. дијаметар 13 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star